TOP 10 luxusních míst, kam se dostanou jen boháči

Zdědili jste velké jmění po tetičce z Ameriky nebo nevíte, co s penězi? Ani jedno, ani druhé? Pak se alespoň pokochejte pohledem na místa, kam si vzhledem k vysokým cenám mohou dovolit jezdit jen boháči. A že to drahá sranda bude, to bude. Mrkněte na žebříček nejdražších míst k dovolené.
luxus
Na jaká nejluxusnější místa se pravděpodobně nikdy nepodíváte? (foto: pexels/pixabay)

My ostatní musíme jen zamáčknout slzu a představovat si, jaké by to asi bylo… Ještě, že jsou aspoň ty luxusní fotky.

1. Ostrov Necker

Oblíbené místo Baracka Obamy a Richarda Bransona. To je ostrov Necker. Soukromý ostrov na Britských Panenských ostrovech nabízí malebné prostředí s nádhernými zvířaty, bohaté vyžití je zde také co se týče potápění, vodního lyžování nebo plachtění. Noc strávená v luxusu a pohádkovém světě je docela pecka. Vyšla by vás na 1 920 000 Kč. 

Necker
Ostrov Necker je ráj na zemi. (foto: instagram/ britishvirginis.uk)

2. Royal Penthouse Suite v hotelu President Wilson v Ženevě

Toto exkluzivní hotelové apartmá je často uznáváno jako nejdražší na světě a největší v celé Evropě. Za 1 920 000 Kč za noc mají hosté přístup do 12 pokojů s ohromným prostorem. Vrcholem celého apartmá je obklopující terasa s výhledem na Alpy přes jezero Lac Leman.

Royal Penthouse Suite v hotelu President Wilson

3. Africa House at The Royal Malewane v Greater Kruger National Park v Jižní Africe

Po náročném dni se mohou milovníci safari rozhodnout, v jakém ze šesti klimatizovaných pokojů s nebesy stráví noc. Po akčním dni se soukromým průvodcem si mohou hosté zajít za soukromým šéfkuchařem nebo zamířit do lázní na masáž. Pokud by vás něco takového lákalo, za osobu na noc byste zaplatili zhruba 360 000 Kč, za celý resort by se vaše peněženka prohnula o něco víc. Částka za celý objekt totiž začíná podle služeb na 1 224 000 Kč za noc.

luxus
Luxus jednoho z apartmánů Royal Malewane. (foto: instagram/royalmalewane)

4. Chalet Zermatt Peak v Zermattu ve Švýcarsku

Velkou palbu zaplatíte také v místě, které nadchne všechny lyžaře. Po vyjetí na sjezdovku pak můžete utéct do pětihvězdičkové chaty s dalšími třinácti přáteli. A není to jen ledajaká chata. Součástí pobytu jsou služby gurmánského šéfkuchaře oceněného Michelinskou hvězdou, který bude k vašim službám pokaždé, když dostanete chuť na rozmanité pochoutky. Kromě úžasných jídel vás čeká porce dvou masáží denně. Podle sezóny se týdenní pobyt pohybuje od 1 368 000 do 4 584 000 Kč v hlavní sezóně. No za to je barák!

Pro milovníky opravdu luxusních lyžovaček.

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share