TOP 10 luxusních míst, kam se dostanou jen boháči

Zdědili jste velké jmění po tetičce z Ameriky nebo nevíte, co s penězi? Ani jedno, ani druhé? Pak se alespoň pokochejte pohledem na místa, kam si vzhledem k vysokým cenám mohou dovolit jezdit jen boháči. A že to drahá sranda bude, to bude. Mrkněte na žebříček nejdražších míst k dovolené.
luxus
Na jaká nejluxusnější místa se pravděpodobně nikdy nepodíváte? (foto: pexels/pixabay)

5. Hilltop Villa v Laucala Island Resort na Fidži

Vysoko na ostrově Laucala na Fidži stojí vila, kde si mohou hosté užít maximální luxus na samotě. Vila leží daleko od zbytku civilizace a je přístupná pouze po soukromé cestě na již soukromém ostrově. Možná se sem ale nedostanou ani ti nejbohatší – rezervace vyžaduje souhlas vlastníka ostrova. Teď už si jen tipněte cenu. Co myslíte? Jasně, pod 1 056 000 Kč za noc se prostě nedostanete. 

Nejluxusnější hotel na Fidži.

6. Zámek Alang Alang v Cannes

Kdo nechce apartmán, ten může mít rovnou zámek v Cannes, kde luxusně přenocuje až 15 lidí. Vila má svůj vlastní bazén a personál, který je vždy k dispozici. Všechny prostory jsou do detailu luxusní a snad nejpamátnějším prvkem je lebka dinosaura vystavená v obývacím pokoji. Na kolik tahle švanda ale vyjde? Protočí se vám panenky, nicméně přibližně 984 000 Kč za noc by mohlo stačit.

luxus
Až se zase vydáte na festival v Cannes… (foto: instagram/houses)

7. Suite 5000 Mandarin Oriental v New Yorku

Tenhle apartmán v nabídce hotelu jen tak nenajdete, protože je k dispozici pouze těm vybraným. Je v 50. patře hotelu a noc v apartmá je téměř jako pobyt v elegantním, odborně vedeném muzeu newyorské kultury. Stěny lemuje výstava umění inspirovaného New Yorkem, zatímco obývací pokoj je plný desek, které sledují městskou hudební scénu až do třicátých let minulého století. Říká se, že apartmá začíná na 864 000 Kč za noc. Fíha. 

New York, New York!
Total
0
Shares
Související články
sex
Read More

10 nápadů, které oživí nudný sex

Sex neodmyslitelně patří do našich životů. Je to jeden ze základních pilířů každého vztahu. Nejenže je to příjemné a utužuje to vzájemné pouto mezi partnery, ale sex zakončený orgasmem přináší i další výhody. Vyplavuje se při něm hormon oxytocin, který zlepšuje náladu. Co ale dělat v případě, kdy se do ložnice vkrade nuda a stereotyp? Těchto 10 nápadů vaše milování zaručeně oživí.
Total
0
Share