TOP 10 luxusních míst, kam se dostanou jen boháči

Zdědili jste velké jmění po tetičce z Ameriky nebo nevíte, co s penězi? Ani jedno, ani druhé? Pak se alespoň pokochejte pohledem na místa, kam si vzhledem k vysokým cenám mohou dovolit jezdit jen boháči. A že to drahá sranda bude, to bude. Mrkněte na žebříček nejdražších míst k dovolené.
luxus
Na jaká nejluxusnější místa se pravděpodobně nikdy nepodíváte? (foto: pexels/pixabay)

8. Ateliérový apartmán hotelu George v Paříži

Jeden z nejslavnějších pařížských luxusních hotelů je domovem jednoho z nejikoničtějších výhledů na město. Ze soukromého balkonu podkrovního apartmánu v hotelu George V se vám naskytne nerušený výhled na Eiffelovu věž přes Seinu – zkrátka ideální místo pro focení nebo romantická gesta. Uvnitř hotelového apartmá je spousta luxusních prvků, včetně mramorové nekonečné vany. A za to všechno vás hotel zkásne od 636 000 Kč za noc. 

Vítejte v hotelu George V v Paříži.

9. Two Story Sky Villa v Palms Casino Resort v Las Vegas

Obrovský resort, posazený nad chaosem lasvegaské zóny, je oblíbeným místem spousty boháčů. Luxusní bazén, špetka hazardu a luxusní pokoje se sexy nádechem, které jsou vypiplané do posledního detailu, tak to je Sky Villa. Méně atraktivní je cena. Za noc v apartmánu totiž zaplatíte 480 000 Kč. No neberte to!

Kousek nebe v Las Vegas.

10. Villa Manzu v Kostarice

Toto panství se rozprostírá na pět akrů dlouhém izolovaném poloostrově až do Tichého oceánu. V celém objektu je pouze osm apartmánů, které zajišťují klid a maximální soukromí. Hosté mají také přístup do vinárny ve vile, která je zásobena lahvemi vybraných sommeliérů a luxusními doutníky. A tahle nádhera vyjde na 393 000 Kč za noc.

Závěrem trocha exotiky ve vile Manzu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

TOP 10: Nejdražší koníčky, které můžete mít

Nemůžete se rozhodnout, kam letos pojedete na dovolenou? Máme pro vás 10 tipů!

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share