TOP 10 Lidé se superschopnostmi

Každý z nás si někdy jistě představoval, jaké by to bylo mít superschopnosti, které mají hrdinové některých filmů a seriálů. Nemožné? Ne tak docela. Někteří lidé na světě některými takovými totiž disponují. Na 10 těch, kteří je ovládají, tak na ty se podíváme v našem dalším unikátním žebříčku, který jsme pro vás připravili.

 

10 Michel Lotito (Francie)

Superschopnost: dokáže sníst cokoliv

Michel Lottito

Michel Lotito se narodil v roce 1950 ve Francii. Je to bavič a baví publikum tím, že dokáže sníst cokoliv. Vysloužil si přezdívku „Monsieur Mangetout“  – což v předkladu znamená „Mistr sním všechno“. A čím to? Má žaludek a střeva se stěnami dvakrát silnějšími, než u běžného člověka. Jeho trávící kyseliny jsou extrémně silné a proto dokáže sníst a trávit i nejedlé předměty. Jedl kola, gumy, skla, tv přijímače a dokonce letadlo!! To mu trvalo 2 roky a konzumoval ho společně s olejem a vodou. Je pochopitelně zapsán v Guinnessově knize rekordů. Blázen, nebo superčlověk?

Total
0
Shares
Související články
zbraních
Read More

10 šílených faktů o zbraních v USA

V Americe dává druhý dodatek ústavy lidem právo držet a nosit zbraň a mnozí toto právo považují za zcela posvátné. Dokonce i ti, kteří se domnívají, že je třeba většího omezení, by vás pravděpodobně považovali za vyvrhela, kdybyste navrhovali, že by všechny střelné zbraně měly být úplně zakázané, a možná byste dokonce ještě nějakou vlastnili pro sebeobranu.
Total
0
Share