10 herců, kteří loni dostali nejvyšší honorář za jeden film

Rok 2021 byl doslova nabitý filmovými snímky, i když je pravdou, že řada z nich měla z důvodu pandemických opatření přeloženou premiéru z dřívějších měsíců. V každém případě až nyní, kdy se jednotlivé snímky začaly promítat v kinech, se také ukázalo, kteří herci dostali za ztvárnění rolí doslova pohádkově zaplaceno. A byli to?
honorář
V Hollywoodu se točí velký prachy. O tom žádná. (foto: 123RF)

5. BOŽSKÝ LEONARDO DICAPRIO

A kdo získává medaili za páté místo v žebříčku? Není to nikdo jiný než Leonardo DiCaprio, o kterém jsme v poslední době slyšeli spíše v souvislosti s bojem proti znečišťování planety. Nedávno však Netflix zveřejnil snímek, kde si zahrál společně s Jennifer Lawrence hlavní roli, a právě jemu vděčí za svůj pohádkový honorář. Za hlavní roli ve filmu K zemi hleď nebo také Don’t look up si přišel na 30 milionů dolarů.

trailer k filmu K zemi hleď

6. mark wahlberg

Do pětice nejlépe placených herců se v loňském roce už nevešel Mark Wahlberg, kterého známe spíše ze sarkastických komedií, jež nejsou tím ideálním šálkem každého. Ale i tak za snímek Spenser Confidental podepsal smlouvu na skoro 30 milionů amerických dolarů.

7. ryan gosling

Není tajemstvím, že sexy herec Ryan Gosling nedávno navštívil Prahu. Zde se totiž natáčel pravděpodobně nejnákladnější filmový projekt z dílny studia Netflix – The Gray Man. 20 milionů dolarů z celkových nákladů činil jeho plat.

Total
0
Shares
Související články
kultovní seriál
Read More

TOP 10: Nejvíc kultovní seriály všech dob

Jsou seriály a seriály. Zatímco jedny baví po generace, jiné jsou spíše chvilkovou zálibou, která nás zanedlouho omrzí a po jejím zhlédnutí už nepotřebujeme další kolo. Těm prvním se říká kultovní seriály. Pojďme se podívat na TOP 10, jež jsou nekončící zábavou pro každý večer.
výlet
Read More

10 filmových tipů na výlet: Vydejte se na místa, kde se natáčely vaše oblíbené trháky

Není snad nikdo, kdo by nemiloval filmy. Jediné, v čem se všichni lišíme, je jiná chuť, co se výběru žánru týče. Někdo prostě rád napínavé thrillery, děsivé horory, zatímco ostatní si s chutí oddechnou nad vysmátou komedií nebo prožijí romantické příběhy ze slaďáren. Filmy prostě patří k našemu životu, a o to lepší je vědět, že některá místa, kde se točily ty největší filmové pecky, můžete osobně navštívit. Kam se tedy vypravit na výlet?
Total
0
Share