10 herců, kteří loni dostali nejvyšší honorář za jeden film

Rok 2021 byl doslova nabitý filmovými snímky, i když je pravdou, že řada z nich měla z důvodu pandemických opatření přeloženou premiéru z dřívějších měsíců. V každém případě až nyní, kdy se jednotlivé snímky začaly promítat v kinech, se také ukázalo, kteří herci dostali za ztvárnění rolí doslova pohádkově zaplaceno. A byli to?
honorář
V Hollywoodu se točí velký prachy. O tom žádná. (foto: 123RF)

8. CHRIS HEMSWORTH

Praha loni vynesla hollywoodským fešákům nemalé peníze. Do hlavního města zavítal na natáčení také australský herec Chris Hemsworth. I on dostal honorář ve výši 20 milionů dolarů, ovšem ne za film Vyproštění, který zde natáčel, ale za snímek Thor: Love and Thunder.

trailer k filmu Thor: Love and Thunder

9. brad pitt

Deváté místo – přesně to náleží krasavci Bradu Pittovi, který se těšil ze skvělého platu rovnající se také bezmála dvaceti milionům dolarů. Pohádkový honorář vyinkasoval za film Bullet Train, kde si střihl roli hned vedle nestárnoucí Sandry Bullock. Držitel Oscara má i nyní před sebou poměrně krušné měsíce natáčení.

trailer k filmu Bullet train

10. michael b. jordan

Desítku herců s nejlepším honorářem za loňský rok uzavírá Michael B. Jordan, který se nejvíc zviditelnil rolí mladého Creeda ve stejnojmenném filmu. Na platformě Amazon se stal hitem snímek Bez lítosti a přesně za ten dostal 15 milionů USD.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

TOP 10: Nejdražší filmové projekty z dílny netflix

TOP 10: nejlépe placené filmové hvězdy roku 2021

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share