10 herců, kteří loni dostali nejvyšší honorář za jeden film

Rok 2021 byl doslova nabitý filmovými snímky, i když je pravdou, že řada z nich měla z důvodu pandemických opatření přeloženou premiéru z dřívějších měsíců. V každém případě až nyní, kdy se jednotlivé snímky začaly promítat v kinech, se také ukázalo, kteří herci dostali za ztvárnění rolí doslova pohádkově zaplaceno. A byli to?
honorář
V Hollywoodu se točí velký prachy. O tom žádná. (foto: 123RF)

1. BOND, JAMES BONd

Nejlépe placeným hercem se stal Daniel Craig. Ovšem nebylo to za snímek Není čas zemřít, kde ztvárnil vůbec naposled legendárního agenta Jamese Bonda. Dohodl se totiž se streamovací platformou Netflix na pokračování rozjetého hitu Na Nože neboli Knives Out, který by měl mít hned dvě další pokračování. A už to mu vyneslo honorář rovnající se 100 milionům dolarů.

trailer k filmu Na nože

2. DWAYNE JOHNSON

Nejlépe zaplaceno za uplynulý rok dostal i herec Dwayne „The Rock” Johnson, který je pomyslnou sázkou na jistotu. Film Red One od Amazon Studios mu vynesl 50 milionů dolarů.

3. will smith

Skvěle zaplaceno dostává i Will Smith a v loňském roce se mu po této stránce dařilo víc než dobře. Za snímek King Richard dostal honorář ve výši 40 milionů dolarů. Ztvárnil zde otce tenisových velikánek Venus a Sereny Williamsových.

trailer k filmu King Richard

4. DENZEL WASHINGTON

Na podobné vlně jako zmiňovaný Will Smith se plaví i Denzel Washington, který není jenom hercem, ale také producentem a režisérem. Svůj zisk v loňském roce posílil hlavně díky roli v thrilleru The Little Things, za kterou si také přišel na zhruba 40 milionů USD. 

Total
0
Shares
Související články
české filmy
Read More

TOP 10: Nejlepší české filmy všech dob

Přemýšlíte nad tím, co si pustíte během volného večera? Pokud se vám nechtějí číst titulky, budou sázkou na jistotu tradiční české filmy. I kdyby si člověk řekl, že česká kinematografie v posledních letech nepředvádí zrovna výjimečné snímky, existují takové filmy, které se zapsaly do paměti a na které se člověk může dívat prakticky pořád a pořád dokola.
Netflix
Read More

TOP 10: Nejdražší filmové projekty z dílny netflix

Netflix se stal během krátkého času světovým trhákem, který se z životů lidí jen tak neodpáře. Nastolil novou úroveň televizní zábavy a ze svého trůnu ve světě streamovacích služeb nehodlá ustupovat. I proto dělá všechno proto, aby se uživatelé pravidelně vraceli. Přináší jim například skvělou podívanou, která ale něco stojí. Jaké nejdražší filmové projekty nám Netflix doposud přinesl?
Total
0
Share