TOP 10: Děsivé a strašidelné hororové hry, od kterých se neodtrhnete

Hororové hry jsou oblíbenou formou zábavy pro milovníky adrenalinu a napětí. Ty nejlepší z nich dokážou hráče ponořit do děsivého světa plného nebezpečí, hrůzy a nečekaných událostí. Pokud se v atmosféře děsu vyžíváte, rádi se lekáte a zažíváte pocit mrazivých překvapení, pak nepřehlédněte tento článek, který je určen pro ty, jež mají pro strach uděláno. V něm se totiž podíváme na deset nejstrašidelnějších her na počítač nebo herní konzole.
hororové hry
Bojíte se rádi? Pak si nenechte ujít desítku těchto her! (foto: depositphotos)

8. The Evil Within

The Evil Within je hororová hra, v níž hráči hrají za detektiva Sebastiana Castellanose, který se ocitne ve středu paranormálního dění. Hráči musí přežít v těchto nebezpečných situacích a objevit tajemství skryté za všemi těmito zvláštními jevy. Pokud tedy hledáte hru s dostatečně temnou a děsivou atmosférou, s touhle rozhodně nešlápnete vedle. 

9. Alien: Isolation

Alien: Isolation je další hororovou hrou, ve které hráči hrají za Amandu Ripley, což je dcera Ellen Ripley z filmu Vetřelec. Musíte přežít na vesmírné stanici, kde se skrývá nebezpečný mimozemšťan. A je jen na vás, jak se s ním vypořádáte.

10. Layers of Fear

Desítku děsivých her zakončíme s Layers of Fear, v níž se hráči ocitají v kůži umělce, který se snaží dokončit své mistrovské dílo v opuštěném domě. Během toho je však třeba vypořádat se s různými paranormálními jevy a záhadami.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

TOP 10 nejlepších hororů, co vám nedají spát

TOP 10 Nejlepší vánoční horory

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share