TOP 10: Děsivé a strašidelné hororové hry, od kterých se neodtrhnete

Hororové hry jsou oblíbenou formou zábavy pro milovníky adrenalinu a napětí. Ty nejlepší z nich dokážou hráče ponořit do děsivého světa plného nebezpečí, hrůzy a nečekaných událostí. Pokud se v atmosféře děsu vyžíváte, rádi se lekáte a zažíváte pocit mrazivých překvapení, pak nepřehlédněte tento článek, který je určen pro ty, jež mají pro strach uděláno. V něm se totiž podíváme na deset nejstrašidelnějších her na počítač nebo herní konzole.
hororové hry
Bojíte se rádi? Pak si nenechte ujít desítku těchto her! (foto: depositphotos)

5. Until Dawn

Until Dawn je interaktivní hororová hra, ve které hráči hrají skupinu teenagerů, kteří se o víkendu setkávají na horské chatě. Přežít musíte řadu nebezpečných situací a rozhodnout tak o osudu postav. Hra se zaměřuje na psychologické hrůzy, přičemž nechybí chvíle spojené s napětím i strachem, jež jsou výsledkem nečekaných událostí a neznámých stínů.

6. Resident Evil 7: Biohazard

Resident Evil 7: Biohazard je hororová hra, ve které vystupujete jako Ethan. Ten se vydává zachránit svou manželku do opuštěného domu v Louisianě. Hráči musí čelit nebezpečným mutantům a překonat řadu překážek, aby ženu zachránili. O momenty napětí, nečekané události a zvraty rozhodně nebude nouze.

7. Until Dawn: Rush of Blood

Until Dawn: Rush of Blood spadá do sekce hororové hry pro virtuální realitu. Vydáváte se na horskou dráhu v hororovém – jak jinak – parku. Hráči musí přežít útoky různých monster a překonat rozmanité překážky, které se samozřejmě zjevují zcela nečekaně a v hrůzostrašném podání.

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share