10 signálů, podle kterých poznáte, že vás doopravdy miluje

Žijete v dlouhodobém vztahu, kde v záplavě stereotypu občas pochybujete o tom, zda vás vaše drahá polovička stále miluje? Nebo jste na úplném začátku vztahu a pochybujete o tom, zda po vyprchání první zamilovanosti je to stále to pravé? Podle jednoduchých vět či drobností hned zjistíte, zda vás vaše láska doopravdy miluje.
miluje
Jak poznáte, že vás doopravdy miluje? (foto: depositphotos)

Zejména v delším vztahu často vyprchá ta první, slepá zamilovanost a místo ní nastane období stereotypů, které vás může dovést k nudě a taky hádkám. Takové období je nejlepší pořádně rozehnat. To se ale děje pouze v případě, že jste si jistí láskou i z druhé strany. To, zda vás váš partner skutečně miluje, zjistíte podle těchto deseti signálů.

1. Podpoří vás, když si nejste jistá

Váháte o tom, zda se přihlásit do nového výběrového řízení na vyšší post u vás v práci? Nebo si zkrátka nejste jistá v čemkoliv jiném? Pokud vás partner miluje, jistě u něj najdete velkou dávku podpory. Jednoduchá věta „Jdi do toho, ty to zvládneš!“ vás povzbudí a dodá elán do každého kroku.

2. Podpoří vás, i když si sám není jistý

Milující partner vás také rád podpoří i v případě, že si sám není výsledkem jistý. Řekne vám vlastní názor, i přesto vám ale dodá podpory, kolik jen potřebujete. Takovou formu lásky a náklonnosti využijete zejména v případě, že si vymyslíte vlastní projekt nebo i drobnou radost, do které chcete jít a jen trochu váháte. Podporující slova milovaného člověka vás přesvědčí.

3. Uzná vlastní chybu

Ani v tom nejlepším vztahu se hádkám zkrátka nevyhnete. Po každé hádce by ale mělo přijít usmíření, aby láska měla prostor. Stejně jako se někdy velmi těžký krok očekává od vás, i vaše láska dokáže uznat chybu. Pokud vyhrocený dialog váš partner přežene, pak se ale přijde také omluvit a uzná vlastní chybu. Od milujícího partnera to můžete očekávat vždy.

4. Důvěřuje vám

Muži jsou často více materialisticky založení než ženy. Proto pokud vám svěří majetek nebo je mu jedno, zda si vidíte navzájem do účtů, můžete si být jistá jeho náklonností. Jestliže vás opravdu miluje, nemá potřebu před vámi cokoliv skrývat a bude jedině rád, když společně budete sdílet naprosto všechno.

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share