TOP 10: Nejpopulárnější zpěváci roku 2022

Česká i zahraniční hudební scéna je plná hvězd, a to jak stálých, tak i konstantně se nově objevujících. Máte představu, kdo pomyslnému žebříčku vévodil v tomto roce?
zpěváci
Kdo jsou nejoblíbenější zpěváci roku 2022?

8. Zayn Malik

Anglický herec a skladatel s pakistánskými kořeny se do popředí dostal v soutěži X Factor. Zde se nakonec do finálních kol nedostal jako sólový zpěvák, ale jako člen skupiny One Direction a společně tak skončili na třetím místě. Skupina z nich vytvořila hvězdy a předně u děvčat a dam sklízeli velké ovace. Rokem 2015 ale skupinu opustil a vydal se na sólovou dráhu, kde se mu více než daří.

Zayn Malik – Dusk Till Down

9. Dua Lipa

Dua Lipa, zpěvačka z Anglie, která má albánsko-kosovské předky. Zpěvačka v hudebním světě díky svému otci, zpěvákovi rockové kapely, vyrůstala, proto se její dráha vyvinula zcela přirozeně. Jelikož chtěla být slavná, začala nahrávat coververze písní různých žánrů na YouTube a tímto byla objevena.

V roce 2017 vydala své první album s přelomovým hitem „New Rules“, což ji vyneslo na přední příčky hitparád. O rok později získala ceny BRIT Awards za Objev roku. Následovaly ceny za nejlepší výkon a nevyhnula se jí ani Grammy. Album „Future Nostalgia“ z roku 2020 pak bylo jedno z nejoceňovanějších alb celého roku.

Dua Lipa – New Rules

10. Adam Levine

Americký skladatel, zpěvák, nejvíce známý jako frontman a kytarista kapely Maroon 5, která mu zajistila ocenění jako Grammy, World Music Award, American Music Award a MTV Video Music Award. Adam po několik let zároveň figuroval jako porotce oblíbené hudební soutěže The Voice (též známý i u nás). Adam se objevuje i na herecké scéně, a dokonce se z něj stal i úspěšný podnikatel. Má nahrávací společnost, svou kolekci parfémů a pánského oblečení.

Maroon 5 – Sugar

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

TOP 10: Fotky, co mají nejvíc lajků na instagramu

TOP 10: Nejlepší rockové kapely všech dob

Total
0
Shares
Související články
rock
Read More

TOP 10: Nejlepší rockové kapely všech dob

Když přijde řeč na rockové kapely hudebního světa, jistě se vám jich hlavou honí desítky. Ne každá se ale může řadit na samotný vrchol a přesně ty jsme pro vás do našeho žebříčku vybrali.
Total
0
Share