TOP 10 Alkoholové hry

18
100586

6. Kings Cup 

Kings Cup, alias králův pohár, je další drinking hra, u které si připravte balíček 52 kanastových karet, jednu velkou sklenici a velkou zásobu alkoholu. Hraje se po směru hodinových ručiček. Karty důkladně promíchejte a položte lícem na stůl. Doprostřed stolu umístěte prázdnou sklenici. Začínající hráč si vezme kartu a ukáže ji ostatním, vytažené karty si necháváme u sebe, aby balíček postupně mizel. Každá karta má své pravidlo, které zní:

2 – sami vybíráte, kdo se napije.

3 – dáte si panáka vy sami.

4 – všichni hráči se musí dotknout podlahy, kdo se dotkne jako poslední, pije.

5 – panáka do sebe hodí všichni kluci.

6 – pijí všechny holky.

7 – všichni musí zvednout ruku, kdo zareaguje jako poslední, hází do sebe frťana.

8 – hráč musí říct větu, která začíná na: „Nikdy jsem… „. Např. Nikdy jsem neměl menstruaci. Každý, kdo tuto větu nemůže říct (= zde všichni kluci), musí se napít.

9 – ten, kdo si kartu vytáhl, musí vymyslet jakoukoli krátkou větu. Následující hráč musí říct větu, která se s ní bude rýmovat. Takhle reaguje další hráč. Pije ten, který jako první nic nevymyslí.

10 – řetězovka – hráč řekne jakékoli slovo, další slovo zopakuje a přidá další, další zopakuje dvě předchozí slova a zase přidá jedno. Takhle se vše opakuje až do chvíle, dokud některý z hráčů nedá řetězec dohromady, tudíž ho čeká panák.

J – hráč musí 3x za sebou zopakovat “Pudl prdl pudr”, pokud to zkomolí, pije.

Q – známe z pořadu Partička – hráč položí dalšímu hráči otázku, ten musí odpověď otázkou. Vše se opět opakuje, dokud to někdo nepokazí, potom ho čeká alkoholové posilnění.

K – do sklenice doprostřed nalijete jednoho panáka, kdo si vytáhne posledního, čtvrtého krále, vypije celou sklenici s jejím panákovým obsahem.

A – eso – hráči si vymýšlí vlastní pravidlo, např. kdo jako poslední vypije panáka, pije jednoho navíc. Kdo jako první nebude vědět zvíře na K, pije.

5. Power Hour

Aneb u nás známé jako Uhádni píseň. Budete potřebovat jakýkoli přehrávač hudby a zásobu písniček. Nejlépe nějakých klasických, které musí znát snad každý. Pravidla jsou následující. Mezi hráči se zvolí jeden coby DJ. Ten vždy vybere z playlistu písničku a pustí ji pouze po dobu 15 vteřin. Hráč, který je na řadě musí uhodnout nejen její název, ale také zpěváka, skupinu. Pokud:

Neuhodne název i interpreta – dá si 1 panáka.

Uhodne alespoň jedno – každý vypije 1 panáka.

Uhodne obojí – nepije nic, pijí všichni ostatní (včetně DJ) 3 panáky!

Dle originálu se hraje přesně jednu hodinu (hour), ale můžete si udělat vlastní limit, třeba do 50 písní, do mdlob 🙂 Poznámka, hráč si může přikoupit 5 vteřin písničky navíc, ale cena je 1 alkoholový lok.

Loading Facebook Comments ...

18 KOMENTÁŘE

Comments are closed.