TOP 10: Filmy, které si pustit na Halloween

Jelikož je dnes Halloween, dovolili jsme si pro vás sestavit žebříček 10 filmů, které vás dokáží naladit na tu správnou halloweenskou atmosféru. Halloween není v Česku až tak populární, jako v ostatních zemích, ale přesto jsou i u nás občas vidět tradičně vydlabávané dýně. V ostatních státech si ovšem s výzdobou vyhrají o hodně více. Můžeme vidět kolem domů ozdoby, jako jsou kostlivci, různá strašidla nebo stromy a keře pokryté pavučinami. Tento svátek je zahalen ve směsi tajemna, záhad, nadpřirozených bytostí a určitě k němu patří i strach. Myslím si, že v tomto nepříznivém počasí není nic lepšího, než si pustit nějaký hezký film u šálku něčeho teplého na zahřátí. Snažili jsme se vytvořit takový výběr filmů, aby si vybral opravdu každý. Od milovníků hororů až po dětské diváky.

10 Halloweenská noc / Trick´r Treat (2007)

Halloweenská noc

Halooweenská noc patří na náš žebříček už jen díky jeho samotnému názvu. Tento americko-kanadský film vznikl v roce 2008 za režie Michaela Doughertyho. Setkáme se zde se čtyřmi povídkami, které jsou spojené s halloweenkými zvyky a tradicemi. Příběhy jsou zajímavé tím, že se na jejich samotném konci odkryje šokující pointa, která převrátí vše na ruby. Hororové scény kombinují černý a až lehce morbidní humor. Halloweenská noc je film, který je plný zábavy, děsu a tajemna.

Total
0
Shares
Související články
honorář
Read More

10 herců, kteří loni dostali nejvyšší honorář za jeden film

Rok 2021 byl doslova nabitý filmovými snímky, i když je pravdou, že řada z nich měla z důvodu pandemických opatření přeloženou premiéru z dřívějších měsíců. V každém případě až nyní, kdy se jednotlivé snímky začaly promítat v kinech, se také ukázalo, kteří herci dostali za ztvárnění rolí doslova pohádkově zaplaceno. A byli to?
Total
0
Share