TOP 10: Filmy, které si pustit na Halloween

9 Addamsova rodina / Addams Family (1991)

Addamsova rodina

Addamsova rodina patří mezi klasiku, která je známa po celém světě. Setkáváme se zde s Morticií a Gomezem Addamsovými, kteří žijí spokojeně ve svém rozlehlém a strašidelném sídle se svými dvěma dětmi, matkou, bratrem a služebnictvem. A že se nejedná o jen tak nějakou obyčejnou rodinu, můžeme poznat hned na první pohled. První, co nás může zarazit, je jejich vzhled, který nepůsobí příliš živě. Co byste mohli ovšem čekat od lidí, kteří žijí v jedné domácnosti s useknutou rukou, které říkají Věc. Ve filmu se setkáváme s morbidním černým humorem, dokonalými kostýmy a líčením, které dodává všem hrdinům gotický vzhled.

Total
0
Shares
Související články
české filmy
Read More

TOP 10: Nejlepší české filmy všech dob

Přemýšlíte nad tím, co si pustíte během volného večera? Pokud se vám nechtějí číst titulky, budou sázkou na jistotu tradiční české filmy. I kdyby si člověk řekl, že česká kinematografie v posledních letech nepředvádí zrovna výjimečné snímky, existují takové filmy, které se zapsaly do paměti a na které se člověk může dívat prakticky pořád a pořád dokola.
filmové hity
Read More

TOP 10: Nej filmové hity roku 2022

Rok 2022 přinesl spoustu filmových novinek. Navzdory kritikům se na prvních příčkách nejsledovanějších filmů umístili jak dlouho očekávaný Top Gun: Maverick, tak také Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství. Jaké další filmové hity jsme si loni mohli užít v kinech?
Total
0
Share