TOP 10 Lidé se superschopnostmi

2 Skupina mnichů (Tibet)

Superschopnost: dokáží změnit teplotu pokožky pouze pomocí mysli

mniši Tibet

Skupinka mnichů v Tibetu dokáže měnit svou teplotu pokožky, aniž by se nějak změnila jejich vnitřní teplota. Nemožné? Asi ne. Podle údajů si dokáží změnit teplotu pokožky až o 8 stupňů Celsia. A to vše jen pomocí mysli. Podrobili se několika testům. Například spali ve výšce 4,5km, kde byla teplota -17 stupňů Celsia. Tito pánové se ani netřásli zimou, ačkoliv na sobě měli jen ty obyčejné mnišské hábity. To se nedá říct natáčecím štábu, kteří v noci prožívali krušné chvilky a třásli se zimou nonstop, i když byli zabaleni v dekách. Tak abychom jednou do vesmíru neposlali mnichy bez kombinéz a skafandrů.

Total
0
Shares
Související články
sex
Read More

10 nápadů, které oživí nudný sex

Sex neodmyslitelně patří do našich životů. Je to jeden ze základních pilířů každého vztahu. Nejenže je to příjemné a utužuje to vzájemné pouto mezi partnery, ale sex zakončený orgasmem přináší i další výhody. Vyplavuje se při něm hormon oxytocin, který zlepšuje náladu. Co ale dělat v případě, kdy se do ložnice vkrade nuda a stereotyp? Těchto 10 nápadů vaše milování zaručeně oživí.
iq
Read More

TOP 10: Země s nejvyšším průměrem IQ. Nejvíc to pálí Asiatům

Inteligence národů se rok od roku mění, o čemž svědčí také průzkum, který se provádí každé tři roky, aby se zjistilo, jak na tom lidstvo skutečně je. Ačkoliv se zdá, že ty největší státy musí mít spoustu inteligentních obyvatel, opak je často pravdou. Možná budete překvapeni, jaké země se umístily v první desítce s nejvyšším IQ.
Total
0
Share