TOP 10 Lidé se superschopnostmi

8 Thai Ngoc (Vietnam)

Superschopnost: dokáže zůstat vzhůru…pořád

Thai Ngoc

Přestože existuje hrstka lidí, kteří nespí, Thai Ngoc z Vietnamu je z nich asi nejlepší. Ve věku 31 let měl těžkou horečku a od té doby nespal. A prosím pěkně horečku měl v roce 1970. Jeho nespavost nemá vliv na psychickou, ani fyzickou kondici tohoto pána. Kromě mírně poškozených jater je údajně 100% v pořádku, tvrdí lékaři. Bez ohledu na to, kolik si bere prášků na spaní, pořád ne a ne usnout. A nic na tom nemění ani fakt, že každý den tahá dva 49kg pytle s rýží k sobě na farmu. V podstatě žije dva životy v jednom, co říkáte?

Total
0
Shares
Související články
šťastnější
Read More

10 osvědčených způsobů, jak se okamžitě cítit šťastnější

Když naše tělo zaplaví pocit štěstí, cítíme se neskutečně skvěle. Asi každý z nás už to někdy zažil. Štěstí v nás může vyvolat ledasco - dobrá zpráva, chutné jídlo, nový vztah nebo třeba povýšení v práci. Když ale šťastní nejsme, cítíme se pod psa. Proto vám přinášíme 10 způsobů, jak se okamžitě cítit šťastnější.
přejídání
Read More

10 tipů, jak stopnout emoční přejídání

Je známé, že stresové životní situace mají tendenci vyvolávat neodolatelnou touhu po jídle, co nás uklidňuje. Sedět na gauči u televize a ládovat do sebe čokoládovou zmrzlinu nebo hamburger se může jevit jako nejsnazší řešení na naše emoční strasti, nicméně v průběhu tohoto rituálu a s několika sousty navíc nám to jako dobrý nápad přestane připadat.
Total
0
Share