Top 10 lyžařských destinací pro jarní prázdniny

Blížící se jarní prázdniny nemusí znamenat konec sezóny lyžování! Naopak, mnoho horských středisek nabízí fantastické lyžařské podmínky i v jarních měsících. Pokud plánujete jarní lyžařskou dovolenou, zvažte návštěvu těchto deseti úžasných destinací:
Lyžařských
Top 10 lyžařských destinací!

1. Zermatt, Švýcarsko

Zermatt, s výhledem na majestátní Matterhorn, je jedním z nejoblíbenějších lyžařských středisek na světě. I v jarních měsících si zde můžete užít skvělé sněhové podmínky a slunečné dny.

Zermatt

2. Whistler Blackcomb, Kanada

Toto kanadské středisko je známé svou rozsáhlou lyžařskou oblastí a kvalitními sjezdovkami. Jarní měsíce nabízí perfektní kombinaci sněhu a příjemného jarního slunce.

3. St. Anton, Rakousko ráj lyžařských nadšenců

Rakouské Alpy jsou vždy dobrou volbou pro lyžaře, a St. Anton není výjimkou. Jarní podmínky zde umožňují relaxaci na terase horských chat a skvělým zážitkem je i večerní lyžování na osvětlených sjezdovkách.

4. Aspen, USA

Aspen je synonymem pro luxusní lyžování. Během jara zde můžete zažít neskutečné podmínky a zároveň si užít pestrou nabídku akcí v samotném městečku.

5. Verbier, Švýcarsko

Jarní slunce, sníh a kvalitní après-ski atmosféra – to vše naleznete v lyžařském středisku Verbier. Pro začátečníky i pokročilé lyžaře je tu připraveno mnoho tras.

6. Niseko, Japonsko

Pro něco odlišného zkuste japonské středisko Niseko. Zdejší hluboký prašanový sníh je v jarních měsících stále dostupný, a můžete si vychutnat i místní kuchyni.

7. Chamonix-Mont-Blanc, Francie

Chamonix je klasika mezi lyžařskými destinacemi. S vysokými horami a nádherným výhledem je to ideální místo pro jarní lyžování a zážitky ve volné přírodě.

8. Cortina d’Ampezzo, Itálie

Italská elegance a horská atmosféra se spojují v Cortině d’Ampezzo. Lyžujte mezi úchvatnými Dolomity a pak si dopřejte večer v historickém centru města.

9. Åre, Švédsko

Pro unikátní jarní lyžování zamiřte do Švédska a navštivte Åre. Má to nejen skvělé sjezdovky, ale i trasy pro běžkaře, kteří chtějí objevovat krásnou švédskou krajinu.

10. Queenstown, Nový Zéland

Pokud toužíte po jarním lyžování na jižní polokouli, Queenstown je místem pro vás. S výhledem na jezero Wakatipu a Alpy jižního ostrova nabízí unikátní kombinaci přírodní krásy a skvělých sjezdovek.

Nemusíte se tedy bát vyrazit na lyže i v jarních měsících. Tyto destinace nabízí nejen skvělé lyžování, ale také úžasnou atmosféru a nádherné výhledy. Připravte si své vybavení a vydejte se na nezapomenutelnou jarní lyžařskou dovolenou!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

TOP 10 MÍST PRO ZIMNÍ DOVOLENOU

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share