TOP 10: Mezinárodní nápoje z kávy, které stojí za to ochutnat

6 Vietnamská ledová káva

Vietnamská ledová káva

Tato káva je velmi vhodným nápojem při horkých, letních dnech. Lehce se podobá řeckému frappé. V mnoha zemích je známá pod názvem „Ca phe da“, který je spojen s vietnamskými kořeny. Klasická spařovaná káva se kombinuje se sladkým kondenzovaným mlékem, které je tu použito ze dvou důvodů. První z nich je ten, že snižuje původní hořkost vietnamské kávy. Tím druhým je, že dříve ve Vietnamu nebylo až tak dostupné čerstvé mléko. Tato směs se nalévá do vysoké, ledem naplněné sklenice.

Total
0
Shares
Související články
Berlín
Read More

TOP 10 míst, která byste měli navštívit v Berlíně

Berlín je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších měst Evropy, co se historie týče. Není tedy divu, že je velice vyhledávaným místem pro mnoho turistů. Proto jsme připravili seznam míst, která byste si neměli nechat ujít při návštěvě tohoto hlavního města. Ideální na podzimní víkendový výlet k našim sousedům.
koníčky
Read More

TOP 10: Nejdražší koníčky, které můžete mít

Koníčky jsou zábavné aktivity, které lidé vykonávají rádi ve svém volném čase. Jelikož se člověk od člověka liší, má každý jiné preference a zájmy, kterými se zabývá. Někdo dává přednost čtení, jiný zase pohybovým aktivitám, jako je tenis, golf, jízda na kole apod.
Total
0
Share