TOP 10 Nejbizarnější předměty, které byly nalezeny v lidském těle

Dnes jsme pro vás připravili článek, který může zároveň pobavit i šokovat. Je neuvěřitelné, jaké všechny předměty byly nalezeny v lidském těle, ať už se tam dostaly dobrovolnou či nedobrovolnou cestou.

10 8-letá dívka snědla téměř 30 magnetů

Je až překvapivé, co některé děti napadne. Tato dívka snědla velké množství magnetů. Tím, že se magnety navzájem přitahují, jsou velice nebezpečné, protože jejich síla může poškodit sliznici a ostatní orgány. Dívka musela podstoupit velice závažnou operaci, aby mohly být magnety v různých fázích trávení odstraněny.

9 Vězeň na Floridě se snažil s sebou ve svém těle propašovat 30 věcí

Zdá se to až neuvěřitelné, ale je to tak. Jeden z floridských vězňů se snažil propašovat s sebou pár, pro něj nezbytně důležitých věcí. Všechny je dal do kondomu a ten si poté umístil do svého konečníku. Pro představu kondom obsahoval: 18 tabletek prášků, cigaretu, kamínek, injekční stříkačku, balzám na rty, kondom, 6 zápalek a jaký si kupon.

8 Ledvinový kámen

Tento příběh se odehrál v Indii. Jeden Ind měl problémy se svým žaludkem, který ho neustále bolel. Rozhodl se tedy zajít za svým lékařem. Ten ho poslal na rentgen a zjistil, že jeho bolest vyvolává ledvinový kámen. To ovšem není až tak děsivé, dokud vám nepovíme, že tento kámen vážil kolem 1,5 kg a jeho délka dosahovala přes 15 cm.

7 Muž, který se snažil dostat vibrátor ze svého konečníku pomocí kleští na salát

Z dosti pochopitelných důvodů si hlavní aktér nechal své jméno v anonymitě, ale o svůj příběh se podělil s celým světem. Nebudeme radši ani rozebírat, co s vibrátorem v zadku mohl dělat, ale výsledkem bylo to, že ho nemohl dostat ven. Styděl se jít na pohotovost, a proto si chtěl pomoct sám.  A co ho nenapadlo? Použil k tomu kleště na salát. Nedokáži si moc dobře představit, jak tohoto mohl sám dosáhnout, ale výsledkem bylo, že k vibrátoru přibyly ještě tyto kleště. Po té mu nezbylo nic jiného, než se jít svěřit do péče zdravotníků.

6 Telefon v konečníku

Tento příběh pochází ze Salvadoru, kde se skupinka zločinců snažila propašovat své mobilní telefony v konečníku. Důvod měli prostý. Chtěli, docílit toho, že mohli vést své tlupy i z vězení. Původně by na to nikdo nepřišel. To co je prozradilo, bylo jejich podivné chování. Byli proto poté následně posláni na rentgen, který jejich plán odhalil.

5 Prsten

Každý muž se snaží požádat svou vyvolenou o ruku co nejvíce originálním způsobem. Toho se snažil dosáhnout i Američan Reed Harris. Chtěl překvapit svou přítelkyni, a proto ji dal do mléčného nápoje prsten. Ta o tom ovšem nevěděla a prsten spolkla. Oba museli počkat, než se prsten dostane opět na svět a žena poté mohla svému vyvolenému říci ano.

4 Žárovka

A teď tu máme příběh z Pákistánu. Jednoho dne se zde vězeň probudil se žárovkou v zadku. Tvrdil, že sám neví, jak se mu tam mohla dostat. Je přeci zcela normální, že se lidem v zadku přes noc vyklube žárovka, že? Lékaře čekal dosti obtížný úkol. Žárovka musela být vyndána velice opatrně, protože kdyby se rozbila, způsobila by mnoho dalších potíží.

3 Vidlička

V tomto případě nešlo o záměr, ale o nešťastnou náhodu. Historka pochází z Izraele. A jak žena vpravila vidličku do svého těla? Při jídle ji skočil do úst šváb. Nedokážeme si představit, v jakém prostředí stolovala, ale v panice se snažila pomocí vidličky dostat švába pryč. Dopadlo to tak, že žena spolkla nejen švába, ale i vidličku.

2 Nůžky

Každý, kterého čeká jakákoliv operace má strach a obavy. Kolikráte jsou oprávněné. Jistou ženu čekala operace tlustého střeva. Po uplynutí pár měsíců začala pociťovat bolesti břicha a vydala se za doktorem, který jí poslal na rentgen. Pomocí toho zjistili, že ženě po operaci zůstaly v břiše chirurgické nůžky.

1 Hřebík v hlavě

Tento neuvěřitelný příběh se odehrál v Coloradu. Třiadvacetiletého dělníka sužovala veliká bolest zubů. Vydal se proto tedy za zubařem. Tam ovšem bylo zjištěno, že příčinou jeho bolesti nejsou zuby, ale hřebík, který se mu zasekl do horního patra. A jak se mohl mužovi dostat hřebík do hlavy? Zjistilo se, že onen dělník pracoval s nastřelovací pistolí, která byla porouchaná. Proto tedy došlo k tomu, že jeden hřebík skončil ve dřevu a druhý v jeho ústech. Je zajímavé, že dělník si tohoto incidentu nevšiml hned. Přeci jenom zabodnutí hřebíku do hlavy muselo vyvolat bolest okamžitě.

Zdroj: Ranker.com

Total
0
Shares
Související články
sex
Read More

10 nápadů, které oživí nudný sex

Sex neodmyslitelně patří do našich životů. Je to jeden ze základních pilířů každého vztahu. Nejenže je to příjemné a utužuje to vzájemné pouto mezi partnery, ale sex zakončený orgasmem přináší i další výhody. Vyplavuje se při něm hormon oxytocin, který zlepšuje náladu. Co ale dělat v případě, kdy se do ložnice vkrade nuda a stereotyp? Těchto 10 nápadů vaše milování zaručeně oživí.
Total
0
Share