TOP 10 Nejlepší aquaparky v ČR

3 Aquapark Olomouc

Aquapark Olomouc

Olomoucký aquapark slibuje zábavu ve víru vodních radovánek a atrakcí bez ohledu na počasí. Vnitřní, zastřešená část, která je celoroční a venkovní, využívaná hojně v létě jsou rozprostřeny na ploše o celkové rozloze přes 2 hektary. Návštěvníky láká nejvíce tobogán s délkou 123 metrů, který se sjíždí na nafukovacích duších. Kromě něj je zde spacebowl a spousta tradičních i netradičních vodních atrakcí jako jsou vodní děla, proudový kanál nebo chrliče. Areál je doplněm i klasickým 25 metrovým plaveckým bazénem. Pro odpočinek je vyhrazeno solárium, sauny, popřípadě masáže. Venkovní část je doplněna dětským hřištěm a pískovým pro plážový volejbal. Vstupné je za velmi příznivé ceny.

Total
0
Shares
Související články
Valentýn
Read More

Kde oslavit Valentýn? Přinášíme TOP 10 romantických míst

Den svatého Valentýna je za dveřmi a vy přemýšlíte, jak tento svátek, kdy hlavní roli hraje láska a romantika, oslavíte? Nespočet lidí slaví den sv. Valentýna až večer, a to večeří v nějaké hezké restauraci. Vymaňte se ze stereotypu a užívejte si svátek zamilovaných už pár dní předem. Inspirujte se možným výletem, na který rozhodně jen tak nezapomenete.
luxus
Read More

TOP 10 luxusních míst, kam se dostanou jen boháči

Zdědili jste velké jmění po tetičce z Ameriky nebo nevíte, co s penězi? Ani jedno, ani druhé? Pak se alespoň pokochejte pohledem na místa, kam si vzhledem k vysokým cenám mohou dovolit jezdit jen boháči. A že to drahá sranda bude, to bude. Mrkněte na žebříček nejdražších míst k dovolené.
Total
0
Share