TOP 10 Nejlepší vtipy o Chucku Norrisovi

Chuck Norris (Carlos Ray Norris Jr.), který se narodil 10. března 1940 v Oklahomě, je známý americký herec a mistr bojových umění. Chuck Norris hrál ve snímcích jako Cesta draka, ale nejvíce ho proslavila postava Cordella Walkera v seriálu Walker, Texas Ranger. Zajímavostí je i to, že tento slavný herec vytvořil i své vlastní bojové umění Chun Kuk Do. Ovšem jeho osoba se stala i námětem pro stovky, možná i tisíce vtipů o jeho “vymyšlené“ dokonalosti. My jsme se pro Vás pokusili vytvořit žebříček deseti opravdu nejpovedenějších. Pokud se Vám ovšem některý vtip o něm líbí více a chtěli byste, aby se nacházel mezi těmito deseti, tak nám o tom dejte vědět do komentáře pod článkem.

 

10 Chuck Norris jednou navštívil Panenské ostrovy. Od té doby se jmenují Ostrovy.

 

9 Chuck Norris zemřel před 10 lety, ale Smrtka neměla odvahu mu to říct.

 

8 Někteří lidé nosí pyžamo se Supermanem. Superman nosí pyžamo s Chuckem Norrisem.

 

7 Chuck Norris zrušil periodickou tabulku prvků, protože uznává pouze prvek překvapení.

 

6 Chuck Norris musí třídit prádlo na tři hromady – bílé, barevné a krvavé.

 

5 Když se říká: “nikdo není dokonalý,” Chuck Norris to považuje za osobní urážku.

 

4 Švýcarsko vlastně ve skutečnosti není neutralní. Jen zatím vyčkávají, na kterou stranu se Chuck Norris přidá.

 

3 Bůh chtěl stvořit zemi. Chuck Norris řekl: “Můžeš.”

 

2 Chuck Norris se jednou vymočil Michaelu Schumacherovi do nádrže, od té doby Michael Schumacher vyhrává jeden závod za druhým.

 

1 Chuck Norris se měl původně objevit ve hře Street Fighter II, ale byl odstraněn, protože zmáčknutí jakéhokoliv čudlíku ho vedlo ke kopu s otočkou. Když se zeptáte na tento kiks, Chuck řekne, že to není kiks..

 

Nakonec ještě přinášíme bonus nakonec, protože tenhle obrázek nás opravdu rozesmál. 😀

Total
0
Shares
Související články
vánoční trhy
Read More

10 tipů na místa, kde probíhají nejkrásnější vánoční trhy

Vánoce bez ohledu na věk milujeme snad všichni, a ne nadarmo patří k nejkrásnějším svátkům v roce. A aby ne, jejich atmosféra je jedním slovem kouzelná. No řekněte – vůně vanilkových rohlíčků, světelná výzdoba, řízek s bramborovým salátem, pohoda u pohádek s rodinou, zářící vánoční stromeček, vánoční trhy okořeněné svařákem... Přesně to (a nejen to) je jen hrstka věcí, proč se na Vánoce tolik těšíme. A právě na to poslední – vánoční trhy - se spolu podíváme podrobněji. Kam za těmi nejkrásnějšími?
páry
Read More

10 nejstabilnějších párů šoubyznysu. Komu to klape?

Pokud zrovna nemluvíme o světě běžných smrtelníků, kde bychom našli tisíce roky fungujících párů, ve světě showbyznysu (ať už ho aktivně sledujete nebo ne) si mnozí říkáme, že se tam vzájemní partneři střídají jak fusekle. Tuhle zpráva o rozchodu zpěvačky, támhle kauza oblíbeného herce a divokého rozchodu. Dá se ale ve světě reflektorů najít výjimka? Dá, a v docela početné skupině. Podívejte se na nejstabilnější páry, kterým to klape už spoustu let.
Total
0
Share