TOP 10 Nejlepší aquaparky v ČR

1Aquapark Čestlice

Aquapark Čestlice

Vítězem musí být rozhodně areál v Čestlicích. Je rozhodně nejmodernějším a honosí se prvenstvím ve velikosti v celé střední Evropě. Nabízí úžasný vodní svět, sauny, nádherné SPA a fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.
Palác dobrodružství vás ohromí divokými adrenalinovými zážitky: 6 tobogánů dlouhých až 140 m, 3 strmé skluzavky a pro ty nejodvážnější Spacebowl. Dravá řeka vás bude unášet 100 m svým proudem. Palác dobrodružství zaručeně vyplaví váš adrenalin!
Palác pokladů vás nadchne svou pohádkově rodinnou atmosférou. Vaše děti jistě využijí řadu brouzdališť, skluzavek a dalších atrakcí s oblíbenou dominantou vraku pirátské lodi. V unikátním bazénku se v určitých časových intervalech spouští vlnobití, které neustále přitahuje desítky jak dětí, tak dospělých. V roce 2014, od 15. března, bude v tomto paláci probíhat každý večer velkolepá vodní laser show. Těšit se můžete na tři druhy efektů: prostorové (vlny, pruhy ad.), animační show, při níž se promítají konkrétní obrazy na vodní stěnu a 3D “holografické” efekty.
Palác relaxu je místem ve vodním světě nejklidnějším. Nechte pohladit své tělo i duši v jedné z vířivek. Potřebujete-li přece jen nějaký pohyb, využijte 19 m dlouhý plavecký bazén. V 8 m hlubokém potápěčském tubusu můžete pod vedením zkušených instruktorů vyzkoušet potápěčský ponor.

Na výběr máte také z velkého množství saun, masáží, kosmetických salónů, lázní nebo fitness. Tenhle aquapalace si rozhodně nenechte ujít. Pokud by jste to nestihli za jeden den, můžete se ubytovat v hotelu.

Máte již vybraný cíl svého výletu? Já bych hned jela do Čestlic. Pokud ale nemáte nyní moc financí, dobrou volbou je jistě každý jiný aquapark z našeho žebříčku, protože více méně každý dokáže uspokojit jak děti, tak jejich rodiče.

Zdroj: kudyznudy.cz

Total
0
Shares
Související články
vtip
Read More

10 vtipálků, co si svůj pracovní den dokážou užít

Není pochyb o tom, že chodit do práce je prostě potřeba. Musíme mít z čeho platit účty, nehledě na fakt, že i ten sociální kontakt je zkrátka žádoucí. Kdo ale řekl, že pobyt v práci musí být za každou cenu nudný? Nikdo! A aby to nebylo pořád jen o povinnostech, existují způsoby, jak si svůj pracovní den užít, s pořádnou kopou srandy a výbuchů smíchu. Ostatně desítka vtipálků, kteří neskrývali smysl pro humor, vás o tom přesvědčí. Tak zábavnou podívanou.
Total
0
Share