TOP 10 Nejlepší aquaparky v ČR

1Aquapark Čestlice

Aquapark Čestlice

Vítězem musí být rozhodně areál v Čestlicích. Je rozhodně nejmodernějším a honosí se prvenstvím ve velikosti v celé střední Evropě. Nabízí úžasný vodní svět, sauny, nádherné SPA a fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.
Palác dobrodružství vás ohromí divokými adrenalinovými zážitky: 6 tobogánů dlouhých až 140 m, 3 strmé skluzavky a pro ty nejodvážnější Spacebowl. Dravá řeka vás bude unášet 100 m svým proudem. Palác dobrodružství zaručeně vyplaví váš adrenalin!
Palác pokladů vás nadchne svou pohádkově rodinnou atmosférou. Vaše děti jistě využijí řadu brouzdališť, skluzavek a dalších atrakcí s oblíbenou dominantou vraku pirátské lodi. V unikátním bazénku se v určitých časových intervalech spouští vlnobití, které neustále přitahuje desítky jak dětí, tak dospělých. V roce 2014, od 15. března, bude v tomto paláci probíhat každý večer velkolepá vodní laser show. Těšit se můžete na tři druhy efektů: prostorové (vlny, pruhy ad.), animační show, při níž se promítají konkrétní obrazy na vodní stěnu a 3D “holografické” efekty.
Palác relaxu je místem ve vodním světě nejklidnějším. Nechte pohladit své tělo i duši v jedné z vířivek. Potřebujete-li přece jen nějaký pohyb, využijte 19 m dlouhý plavecký bazén. V 8 m hlubokém potápěčském tubusu můžete pod vedením zkušených instruktorů vyzkoušet potápěčský ponor.

Na výběr máte také z velkého množství saun, masáží, kosmetických salónů, lázní nebo fitness. Tenhle aquapalace si rozhodně nenechte ujít. Pokud by jste to nestihli za jeden den, můžete se ubytovat v hotelu.

Máte již vybraný cíl svého výletu? Já bych hned jela do Čestlic. Pokud ale nemáte nyní moc financí, dobrou volbou je jistě každý jiný aquapark z našeho žebříčku, protože více méně každý dokáže uspokojit jak děti, tak jejich rodiče.

Zdroj: kudyznudy.cz

Total
0
Shares
Související články
mateřství
Read More

10 nepravd o mateřství, které vás jen zbytečně vyděsí

Téměř každou ženu minimálně jednou za život potká období těhotenství a mateřství. Mateřská dovolená bývá mnohdy náročná, ale za tu velkou dávku lásky to rozhodně stojí. Ať už se na roli matky teprve chystáte nebo už máte své vlastní zkušenosti, určitě vás pobaví a oči otevřou tyto nepravdy, které se kolem mateřství často točí.
Total
0
Share