TOP 10 Nejlepší aquaparky v ČR

9 Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Ze severu Čech se přesuneme až na Moravu. Zde se nachází nejmodernější zábavní centrum s názvem Aqualand Moravia. Najít ho můžete ve městě Pasohlávky, které je asi 20 minut cesty od Brna a spadá pod Lednicko-Valtický areál. Po příjezdu vás uvítá obrovský zastřešený areál se sedmi bazény, dvaceti tobogány a čtyřmi vířivkami. Celý Aqualand je stylizován do tématu římských lázní, které zde údajně stály. Děti se na tobogánech jistě dosyta vyřádí. Maminky a tatínkové mohou zajít například do solné nebo aroma lázně, ledové studny s ledovou tříští, popřípadě navštívit jednu z devíti saun. Pro relax a odpočinek jsou uzpůsobeny bazény s různými minerálními látkami a teplotou až 46°C.

Total
0
Shares
Související články
luxus
Read More

TOP 10 luxusních míst, kam se dostanou jen boháči

Zdědili jste velké jmění po tetičce z Ameriky nebo nevíte, co s penězi? Ani jedno, ani druhé? Pak se alespoň pokochejte pohledem na místa, kam si vzhledem k vysokým cenám mohou dovolit jezdit jen boháči. A že to drahá sranda bude, to bude. Mrkněte na žebříček nejdražších míst k dovolené.
film
Read More

10 filmů s letní tématikou, které stojí za zhlédnutí

Léto je obdobím, kdy si mnoho z nás užívá dovolenou a uvolněnou atmosféru, během které relaxuje a nabírá novou sílu do dalších dní. K odpočinku patří i dobrý film. A jaký lepší zvolit než ten, který nabízí letní tématiku? Máme pro vás tip hned na deset filmů, které vás přenesou do světa slunečních dní, dobrodružství a nezapomenutelných letních zážitků.
Total
0
Share