Top 10 Nejnebezpečnější zvířata

V našem dalším žebříčku se podíváme na nejnebezpečnější zvířata pro člověka. Tento seznam byl vytvořen nejen na základě útoků na člověka, ale také vzhledem k jejich hmotnostem, skladbě těla, útokům, kterými disponují a účinky, které tyto útoky na člověka mohou mít.

 

10. Medvědi


Medvědi jsou jedni z nejnebezpečnějších zvířat v divočině. Někdy dokonce také zabloudí do civilizovaných oblastí, kam je zažene hlad. V současné době mám 8 druhů medvědů rozesetých po celém světě. Pravěcí medvědi byli jedni z největších a nejsmrtelnějších zvířat té doby. Medvědi nemají rádi, když je někdo, nebo něco otravuje. Pokud se setkáte tváří v tvář s medvědem, tak nejlepší věc, co můžete udělat je, dělat mrtvého. Zadržet dech a ležet na zemi. V opačném případě se můžete stát obětí těchto zvířat a i když to tak nevypadá, medvěd dokáže vyvinou velmi slušnou rychlost – větší, než vy..

Total
0
Shares
Související články
jarní únava
Read More

Jarní únava: 10 způsobů jak nad ní zvítězit

Jaro už je tady v celé své síle, keře se zbarvují voňavými květy. Takové období s sebou ale často přináší i první jarní deprese a únavy, se kterými se potýká každý z nás. Jak se takovým stavům vyhnout a co udělat pro to, abyste měli stále dostatek energie i elánu do každého nového dne?
nejmenší
Read More

Top 10: Nejmenší zvířata na světě, která vás ohromí právě velikostí

Velká zvířata nás fascinují, ty nejmenší pak příliš nevnímáme. Přesto jsou na světě malí rekordmani z říše zvířat, kteří nás mohou ohromit – a rozhodně se nejedná jen o brouky a jiné bezobratlé živočichy. Jak velký je třeba nejmenší had na světě? Pokud se normálně hadů bojíte, tohoto byste si patrně ani nevšimli.
Total
0
Share