TOP 10 Nejpodivuhodnější případy zmizení lidí

4
3380

3 Benningtonský trojúhelník

Mezi lety 1920 a 1950 byl Bennington ve Vermontu místem několika nevysvětlených případů zmizení lidí.

1. listopadu 1946 se 18 letá studentka Paula Welden procházela podél Long Trail v Glastenbury Mountain. Naposledy byla viděna párem ve středním věku, který šel těsně za ní. Ztratili ji z dohledu, když zatočila za hornatý výběžek. Když pak sami prošli okolo výběžku, Welden jako by zmizela. Od té doby už ji nikdy nikdo neviděl.

Ve stejný den, jen o 3 roky později, zmizel jistý pan Tetford z plného autobusu. Pan Tetfor byl na cestě domů do Benningtonu z výletu v St. Albanas ve Vermontu. Tento bývalý voják seděl v autobuse s dalšími 14 pasažéry, kteří všichni potvrdili, že ho v autobuse viděli sedět a spát v jeho sedačce. Avšak když autobus dojel do svého cíle, po Tetfordovi nebylo ani památky. V zavazadlovém prostoru po něm zbylo jeho cestovní zavazadlo a na jeho sedadle zůstal otevřený letáček s odjezdy a příjezdy autobusu. Po této záhadné události už Tetforda nikdy nikdo neviděl.

V polovině září roku 1946 zmizel 8-letý kluk Paul Jepson z místní farmy. Jeho matka, která se živila staráním se o zvířectvo, nechala svého syna si spokojeně hrát poblíž vepřína, zatímco ona se věnovala dalším zvířatům. Po chvílí šla svého syna zkontrolovat, avšak po Paulovi jako by se slehla zem.

Loading Facebook Comments ...

4 KOMENTÁŘE

Comments are closed.