TOP 10 Nejpodivuhodnější případy zmizení lidí

3 Benningtonský trojúhelník

Mezi lety 1920 a 1950 byl Bennington ve Vermontu místem několika nevysvětlených případů zmizení lidí.

1. listopadu 1946 se 18 letá studentka Paula Welden procházela podél Long Trail v Glastenbury Mountain. Naposledy byla viděna párem ve středním věku, který šel těsně za ní. Ztratili ji z dohledu, když zatočila za hornatý výběžek. Když pak sami prošli okolo výběžku, Welden jako by zmizela. Od té doby už ji nikdy nikdo neviděl.

Ve stejný den, jen o 3 roky později, zmizel jistý pan Tetford z plného autobusu. Pan Tetfor byl na cestě domů do Benningtonu z výletu v St. Albanas ve Vermontu. Tento bývalý voják seděl v autobuse s dalšími 14 pasažéry, kteří všichni potvrdili, že ho v autobuse viděli sedět a spát v jeho sedačce. Avšak když autobus dojel do svého cíle, po Tetfordovi nebylo ani památky. V zavazadlovém prostoru po něm zbylo jeho cestovní zavazadlo a na jeho sedadle zůstal otevřený letáček s odjezdy a příjezdy autobusu. Po této záhadné události už Tetforda nikdy nikdo neviděl.

V polovině září roku 1946 zmizel 8-letý kluk Paul Jepson z místní farmy. Jeho matka, která se živila staráním se o zvířectvo, nechala svého syna si spokojeně hrát poblíž vepřína, zatímco ona se věnovala dalším zvířatům. Po chvílí šla svého syna zkontrolovat, avšak po Paulovi jako by se slehla zem.

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share