TOP 10 Nejrychlejší horské dráhy

4 Dodonpa

172 km/h

Horská dráha Dodonpa se nachází v zábavním parku Fujikyu Highland u jezera Kawaguchi v Japonsku.  Jedná se o druhou nejvyšší a čtvrtou nejrychlejší dráhu světa, při maximální rychlosti 172 km/h (107 mph). Za zmínku stojí také zrychlení z 0 na 172 km/h, které tato atrakce zvládne za neuvěřitelných 1,8 sekundy, což jí řadí na první příčku v této kategorii. Do provozu byla uvedena roku 2001.

Total
0
Shares
Související články
mateřství
Read More

10 nepravd o mateřství, které vás jen zbytečně vyděsí

Téměř každou ženu minimálně jednou za život potká období těhotenství a mateřství. Mateřská dovolená bývá mnohdy náročná, ale za tu velkou dávku lásky to rozhodně stojí. Ať už se na roli matky teprve chystáte nebo už máte své vlastní zkušenosti, určitě vás pobaví a oči otevřou tyto nepravdy, které se kolem mateřství často točí.
superschopnost
Read More

10 superschopností, které byste rozhodně chtěli mít

Přemýšleli jste někdy nad tím, jakou superschopnost byste si přáli mít? Většina z nás na první dobrou odpoví: létání. Všem se někdy zdál určitě létací sen a ráno jste si představovali, jaké by to bylo, moci létat. Nebo stát se superhrdinou a zachraňovat lidi po celém světě? Možných superschopností je opravdu hodně – zkuste se zasnít a vybrat si z našeho seznamu.
Total
0
Share