TOP 10: Nejvíce nebezpečná zvířata na planetě Zemi

5. Lev africký – Díky svým ostrým drápům, zubům a schopnosti pronásledovat svou kořist v obrovské rychlosti patří k nejlepším lovcům světa. Lev na člověka většinou neútočí, není totiž jeho běžnou kořistí. Ovšem pokud se ocitne hladový v blízkosti lidského obydlí, dlouho neváhá. Nejznámější útok na člověka se stal v roce 1898, kdy se v keňské oblasti Tsavo stavěla železnice. Dva bezhřívnatí lvi zabili za pouhé dva dny na 35 afrických dělníků. Většinou se schovávají pod stínem akácie.

Total
0
Shares
Související články
zdraví
Read More

10 bylinek pro podporu zdraví, které mít vždy po ruce

Dbát na silnou imunitu a celkové zdraví každého z nás není na škodu nikdy. Podpořit zdraví můžete pomocí nejrůznějších doplňků stravy. Mnohem přirozenější však je důvěřovat bylinkám. Už naše babičky totiž věděly, že byliny dokážou pomoci s kdejakou zdravotní komplikací.
největší zvířata
Read More

TOP 10: Největší zvířata na světě

Země je plná nádherné přírody a zvířat, z nichž se člověku až tají dech. Zejména divoká příroda je plná tvorů, u kterých se nestačíme podivovat nad jejich velikostí nebo dravostí. Která zvířata jsou ale ta největší na světě? Podívejte se na deset z nich a zjistěte o nich zajímavé detaily.
Total
0
Share