TOP 10: Nejvíce nebezpečná zvířata na planetě Zemi

8. Polární medvěd – Tento plyšák vám dokáže utrhnout hlavu jedním pohybem tlapy. Má 42 zubů a touží po masu – potkat byste ho určitě nechtěli. Polární medvědi se obecně nacházejí v arktickém kruhu a jejich oblíbeným stanovištěm je každoroční mořský led pokrývající kontinentální šelf a arktické souostroví. Ačkoli se narodili na zemi, tráví většinu svého času v moři.

Total
0
Shares
Související články
dovolená
Read More

Top 10 míst pro zimní dovolenou

Zima je tady a s ní přichází čas na zasněžené dobrodružství! Pokud váháte, kam vyrazit na zimní dovolenou, máme pro vás Top 10 míst, která vás okouzlí svou krásou a nabídnou nezapomenutelný zážitek. Od horských středisek se sjezdovkami po kouzelná města plná vánoční atmosféry – naše výběr zimních destinací slibuje skvělý mix dobrodružství a odpočinku pro každého milovníka zimních radovánek.
ohrožený
Read More

TOP 10 ohrožených druhů zvířat, které brzy vyhynou

Naše planeta je plná kouzelných míst i zvířat, z nichž se lidem až tají dech. V divoké přírodě však existuje i mnoho druhů, které pomalu vymírají. Některé z nich vyhynou kvůli chladnokrevnému lovu těchto zvířat, jiné z důvodu znečištěné přírody a moderní doby. Ať už je tomu jakkoliv, podívejte se na ty nejvíce ohrožené druhy zvířat, které již brzy na Zemi nebudou mít zastoupení.
Total
0
Share