10 nápadů, které oživí nudný sex

Sex neodmyslitelně patří do našich životů. Je to jeden ze základních pilířů každého vztahu. Nejenže je to příjemné a utužuje to vzájemné pouto mezi partnery, ale sex zakončený orgasmem přináší i další výhody. Vyplavuje se při něm hormon oxytocin, který zlepšuje náladu. Co ale dělat v případě, kdy se do ložnice vkrade nuda a stereotyp? Těchto 10 nápadů vaše milování zaručeně oživí.
sex
Nuda v posteli? To vyřešíme. (foto: depositphotos)

5. Nechtějte vždy jen sex

Když se řekne sex, mnoho lidí si představí samotný akt. Jenže milování nemusí být vždy a pouze o sexu. K intimnostem patří i všechno okolo, mazlení, laskání, doteky, polibky… zkrátka to všechno, co děláte v rámci předehry, akorát s tím rozdílem, že nemusí dojít k sexu. Milování lze zakončit i jinak.

6. Zkuste sex po ránu

Další věc, kterou sice často vidíme ve filmu, ale málokdo se ji rozhodne zrealizovat i ve svém životě. Přitom se říká, že sex po ránu je to nejlepší, co můžete zažít. Jak lépe nastartovat nový den, nežli vzrušujícím sexem zakončeným bouřlivým orgasmem?

zadeček
Milování po ránu? Lepší než kafe! (foto: depositphotos)

7. Přestaňte se řešit

Divili byste se, kolika párům to skřípe v ložnici jen proto, že se jeden či druhý partner zbytečně řeší. Častěji to bývají ženy, ale i muži na sobě mohou pozorovat nedostatky, které jim pak brání se v sexu dostatečně uvolnit. Neřešte, jestli máte na zadečku celulitidu nebo že nesplňujte průměr velikostí svého nádobíčka.

Total
0
Shares
Související články
páry
Read More

10 nejstabilnějších párů šoubyznysu. Komu to klape?

Pokud zrovna nemluvíme o světě běžných smrtelníků, kde bychom našli tisíce roky fungujících párů, ve světě showbyznysu (ať už ho aktivně sledujete nebo ne) si mnozí říkáme, že se tam vzájemní partneři střídají jak fusekle. Tuhle zpráva o rozchodu zpěvačky, támhle kauza oblíbeného herce a divokého rozchodu. Dá se ale ve světě reflektorů najít výjimka? Dá, a v docela početné skupině. Podívejte se na nejstabilnější páry, kterým to klape už spoustu let.
Total
0
Share