10 nápadů, které oživí nudný sex

Sex neodmyslitelně patří do našich životů. Je to jeden ze základních pilířů každého vztahu. Nejenže je to příjemné a utužuje to vzájemné pouto mezi partnery, ale sex zakončený orgasmem přináší i další výhody. Vyplavuje se při něm hormon oxytocin, který zlepšuje náladu. Co ale dělat v případě, kdy se do ložnice vkrade nuda a stereotyp? Těchto 10 nápadů vaše milování zaručeně oživí.
sex
Nuda v posteli? To vyřešíme. (foto: depositphotos)

8. Použijte lubrikant

Možná si myslíte, že se v posteli obejdete i bez něho – a možná je tomu skutečně tak. Nic to ale nemění na tom, že použití lubrikantu při milování může váš sex povznést na úplně jinou úroveň. Schválně to zkuste, nic za to nedáte.

9. Zapojte do sexu hračky

Pro mnoho párů jsou sexuální hračky a pomůcky jednoduše tabu. A proč? Vždyť na jejich použití není vůbec nic špatného – ani když je člověk sám, ani když má partnera. Pokud máte pocit, že to ve vašem intimním vztahu už není ono, zapojte do milování nějakou hračku. Vyrábí se jak pro ženy, tak pro muže, proto si můžete dělat dobře oba dva.

10. Vyzkoušejte afrodiziaka

Zkusili jste už někdy afrodiziaka? Pokud ne, možná je na čase to změnit. Existuje jich několik, některé pořídíte v lékárně, pro jiné stačí zajít do obchodu – možná to nevíte, ale i řada potravin má afrodiziakální účinky. Co třeba začít příjemný večer dobrou večeří připravenou z těchto libidu napomáhajících potravin?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

TOP 10 Podivná fakta o sexuálním životě zvířat

10 výhod, které tělu přináší orgasmus. Užívejte si až do samotného konce!

Total
0
Shares
Související články
iq
Read More

TOP 10: Země s nejvyšším průměrem IQ. Nejvíc to pálí Asiatům

Inteligence národů se rok od roku mění, o čemž svědčí také průzkum, který se provádí každé tři roky, aby se zjistilo, jak na tom lidstvo skutečně je. Ačkoliv se zdá, že ty největší státy musí mít spoustu inteligentních obyvatel, opak je často pravdou. Možná budete překvapeni, jaké země se umístily v první desítce s nejvyšším IQ.
film
Read More

10 filmů s letní tématikou, které stojí za zhlédnutí

Léto je obdobím, kdy si mnoho z nás užívá dovolenou a uvolněnou atmosféru, během které relaxuje a nabírá novou sílu do dalších dní. K odpočinku patří i dobrý film. A jaký lepší zvolit než ten, který nabízí letní tématiku? Máme pro vás tip hned na deset filmů, které vás přenesou do světa slunečních dní, dobrodružství a nezapomenutelných letních zážitků.
Total
0
Share