TOP 10 Vrahové s podivnými motivy

5 Uroko Onoja

5_uroko_onoja

Jedna manželka stačí

Po tom, co tento úspěšný byznysmen udělal „byznys“ se svou poslední a nejmladší manželkou přiběhlo jeho dalších 5 (Ano, čtete dobře, opravdu 5) manželek s požadavkem, aby uspokojil také jejich touhy. To se nezdá jako nejhorší věc, co se mu mohla stát, že? Ale opak je pravdou. Manželky byly pěkně rozzlobené a Onojovi vyhrožovaly s noži v ruce a donutily ho „to“ dělat se všemi současně. Onoja nakonec zkolaboval a zemřel. Příčinou smrti byla srdeční zástava z vyčerpání a šoku. Podle zpráv byl Onoja znásilněn k smrti.

Jaký byl tedy motiv? Jednoduchá žárlivost. V tomto případě však několika manželek naráz. Po důkladném vyšetřování skončily nakonec 2 manželky ve vězení.

Total
0
Shares
Související články
minulost
Read More

Nechte minulost za sebou: 10x, jak jít dál a cítit se lépe

Jednou z věcí, která spojuje nás všechny, je schopnost cítit bolest. A to jak fyzickou, tak i emoční. Zažil to každý, obě zmíněné varianty. Co nás ale odlišuje, tak je reakce a jak se s nimi zvládáme vypořádat. Pokud si procházíte trýznivým obdobím, níže naleznete několik tipů, které vám mohou pomoci s posunem začít.
komunikace
Read More

Umíte správně mluvit? 10 tipů pro zefektivnění komunikace

Mezilidské komunikační dovednosti jsou ty, které potřebujete ve svém životě každý den. A to jak v tom profesním, tak i osobním. Jsou to jedny z klíčových dovedností, které byste měli ovládat, jelikož velká část našeho života představuje interakci s lidmi; příbuznými, přáteli, kolegy, nadřízenými a lidmi v terénu. Komunikační dovednosti také hrají důležitou roli při našem kariérním rozvoji. Představte si už jen pracovní pohovor.
Total
0
Share