TOP 10 Vrahové s podivnými motivy

4 Walter Seifert

4_walter_seifert

Nesnášel doktory, zabil děti

Překlad:

Doktor je největším masovým vrahem chudých v historii lidstva. (…) Co s tím? Apelovat na jejich „svědomí“ – zbytečné, kdokoliv dělá něco jako toto, žádné svědomí nemá. Počítá se výše uvedená věda před nějakým soudem? Ne, takto začíná policejní spravedlnost, teror zdravotnické společnosti, v plurální chaos kriminality. Ale teror může být vyhuben pouze proti-terorem a kdokoliv mi odepře protekci práva, mi jen strká obušek do ruky.

Tento úryvek je z otevřeného dopisu napsaném Walterem Seifertem farmaceutickým společnostem, doktorům a dalším lékařským firmám.

Walteru Seifertovi byla diagnostikována schizofrenie, bylo zjištěno, že jeho tuberkulóza v plících byla neaktivní a jeho žena zemřela při porodu. Že nebyl tedy zrovna fanouškem doktorů, snad ani nemusíme vůbec zmiňovat.

Nenávist k doktorům vedla Seiferta k hrůznému a nepochopitelnému činu. Seifert se vybavil podomácku vyrobeným plamenometem a kopím (vyrobeno z rukojeti koštěte a trojúhelníkové škrabky) a vyrazil do místní školy. Během masakru, který se tam následně odehrál, zabil 8 dětí ve věku 8 – 12 let a 2 učitele. Později se sám otrávil insekticidem a zemřel dřív, než se vůbec mohl postavit před soud.

Total
0
Shares
Související články
ušetřit
Read More

10 tipů, jak ušetřit v domácnosti, a přitom se neomezovat

V každé rodině existuje mnoho zarytých stereotypů, kvůli kterým v dnešní době možná utrácíte víc peněz, než je nutné. Zrevidujte si veškeré náklady a ušetřete tam, kde se dá šetřit poměrně jednoduše. Nový pohled na finance celé domácnosti vám přinese až několik tisíc ročně do vaší peněženky.
u porodu
Read More

10x jak být u porodu tou nejlepší oporou

Narození nového člověka je zlomový a magický okamžik nejen pro nastávající maminku. Ovlivní to celé její okolí. Všude se mluví o tom, jak by se žena měla na porod připravit, co by měla dělat, co naopak ne. Pozornost se však ubírá doprovodu. K čemu tam je a co by měl vlastně dělat?
Total
0
Share