TOP 10 Vrahové s podivnými motivy

4 Walter Seifert

4_walter_seifert

Nesnášel doktory, zabil děti

Překlad:

Doktor je největším masovým vrahem chudých v historii lidstva. (…) Co s tím? Apelovat na jejich „svědomí“ – zbytečné, kdokoliv dělá něco jako toto, žádné svědomí nemá. Počítá se výše uvedená věda před nějakým soudem? Ne, takto začíná policejní spravedlnost, teror zdravotnické společnosti, v plurální chaos kriminality. Ale teror může být vyhuben pouze proti-terorem a kdokoliv mi odepře protekci práva, mi jen strká obušek do ruky.

Tento úryvek je z otevřeného dopisu napsaném Walterem Seifertem farmaceutickým společnostem, doktorům a dalším lékařským firmám.

Walteru Seifertovi byla diagnostikována schizofrenie, bylo zjištěno, že jeho tuberkulóza v plících byla neaktivní a jeho žena zemřela při porodu. Že nebyl tedy zrovna fanouškem doktorů, snad ani nemusíme vůbec zmiňovat.

Nenávist k doktorům vedla Seiferta k hrůznému a nepochopitelnému činu. Seifert se vybavil podomácku vyrobeným plamenometem a kopím (vyrobeno z rukojeti koštěte a trojúhelníkové škrabky) a vyrazil do místní školy. Během masakru, který se tam následně odehrál, zabil 8 dětí ve věku 8 – 12 let a 2 učitele. Později se sám otrávil insekticidem a zemřel dřív, než se vůbec mohl postavit před soud.

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share