TOP 10: Nejlépe placené filmové hvězdy roku 2021

Žebříček nejlépe placených filmových hvězd je po roce tady. A i když se každý rok na jednotlivé pozice díváme s nadšením a touhou po překvapení, mnohdy jsme spíše zklamaní, protože se na prvních příčkách nachází ti, kteří je okupovali loni. Jak je tomu nyní? Kdo se těší z faktu, že patřil mezi nejlépe placené v roce 2021?
Dwayne Johnson
Na první příčce je již po několikáté skála Dwayne Johnson! (foto: buzzfuss/123rf.com)

5. VIN DIESEL

Není to tak dávno, co se světu představil další díl ze série Rychle a zběsile. A Vin Diesel si v něm samozřejmě střihl jednu z hlavních rolí. I když se od té doby nepromítl prakticky v žádném filmu, suma, na kterou si loni přišel, je přímo pohádková. Rovná se zhruba 54 milionům dolarů. Přesně tato částka mu v roce 2021 dohromady připutovala na bankovní konto.

Vin Diesel
Vin Diesel (foto: instagram.com/vindiesel)

6. WILL SMITH

Stejně jako Dwayne Johnson i Will Smith patří dlouhodobě k nejoblíbenějším a nejvíce obsazovaným hercům. A bylo by tedy divné, kdyby se i on neblýskl v našem žebříčku nejlépe vydělávajících hvězd současnosti. Jeho roční výdělek se rovná zhruba 45 milionům dolarů, což je opravdu fantastická suma, která mnohé nenechává klidnými. 

Will Smith
Will Smith (foto: buzzfuss/123RF.COM)

7. SOFIA VERGARA

Sice sedmá v pořadí, ale první zástupkyně něžného pohlaví. Sofia Vergara loni vydělala krásných 43 milionů dolarů. Tato herečka má za sebou řadu rolí v dobře i hůře hodnocených trhácích. Za zmínku stojí především starší snímky – Angláni na útěku, Emoji ve filmu nebo Šéf.

Sofia Vergara
Sofia Vergara (foto: buzzfuss/123RF.COM)

Total
0
Shares
Související články
repliky
Read More

TOP 10: Nejpovedenější repliky slavných památek

Tento článek nadchne každého turistu, který rád cestuje po zemích a sbírá fotky do svých alb. Právě takovýto člověk ocení, když si bude moct vyfotit slavnou Šikmou věž netradičně několik kilometrů od Chicaga nebo dokonalou verzi Sochy svobody v Japonsku. Právě v tomto článku poznáte nejpovedenější repliky slavných památek, které kdy byly vytvořené. Je až neuvěřitelné, jak jsou jednotlivé napodobeniny k nerozeznání od originálu.
Total
0
Share