TOP 10: Nejlépe placené filmové hvězdy roku 2021

Žebříček nejlépe placených filmových hvězd je po roce tady. A i když se každý rok na jednotlivé pozice díváme s nadšením a touhou po překvapení, mnohdy jsme spíše zklamaní, protože se na prvních příčkách nachází ti, kteří je okupovali loni. Jak je tomu nyní? Kdo se těší z faktu, že patřil mezi nejlépe placené v roce 2021?
Dwayne Johnson
Na první příčce je již po několikáté skála Dwayne Johnson! (foto: buzzfuss/123rf.com)

1. DWAYNE JOHNSON (49)

Jednou z dlouhodobě nejlépe placených filmových hvězd je už dlouhé roky charismatický svalovec Dwayne „The Rock” Johnson. Ten v poslední době zazářil hlavně ve filmovém hitu Netflixu nazvaného Red Notice. Ovšem to není jediný jeho zdroj příjmů. Herectví ho sice baví, ale také má svou vlastní kolekci sportovního oblečení ve spolupráci se společností Under Armour. A když se k tomu připočítají reklamy, spolupráce na sociálních sítích a další, vyjde nádherný roční výdělek rovnající se bezmála 90 milionům dolarů. 

2. RYAN REYNOLDS

Mezi nejlépe placené filmové hvězdy se také už nějaký ten pátek řadí Ryan Reynolds. I tento pohledný sympaťák má na svém kontě řadu skvělých filmových snímků. V poslední době jeho pozornost směřuje spíše ke komediím s trochu specifickým humorem. I když mu neholdují všichni, přesto jsou filmy s ním sledované a on si nejen za herecké výkony vydělal během roku 2021 více než 70 milionů dolarů.

Ryan Reynolds
Ryan Reynolds (foto: samaro/123RF.COM)

3. MARK WAHLBERG

Známe ho především ze sarkastických, někdy až černých komedií. A možná právě proto je tak oblíbený. Mark Wahlberg si přišel jenom za uplynulý rok na 58 milionů dolarů. Nyní září v jedné z novinek na Netflixu, za kterou dostal pohádkově zaplaceno. Už jste snímek nezvaný Spenser Confidential viděli?

Mark Wahlberg
Mark Wahlberg (foto: buzzfuss/123RF.COM)

4. BEN AFFLECK

I když v jednu dobu měl období krize, rozvod s herečkou Jennifer Garner a opakované léčení závislosti na alkoholu, a jeho výplata se nepohybovala ve zrovna závratných částkách, nyní je Ben Affleck znovu mezi desítkou nejlépe vydělávajících hvězd. Za uplynulý rok si přišel na 55 milionů dolarů. Vybavíte si poslední film, ve kterém ztvárnil jednu z hlavních rolí?

Ben Affleck
Ben Affleck (foto: buzzfuss/123RF.COM)

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share