TOP 10: Celebrity s nejvíc followers na instagramu

Instagram, nejvlivnější aplikace a marketingový nástroj naší doby. Během deseti let se proměnil v mnoho věcí: v místo, kde můžete sledovat životy svých přátel, portfolio pro kreativní průmysl a především místo, kde se generují zajímavé informace pro uživatele na míru. Celebrity s největším počtem sledujících na Instagramu vypovídají hodně o současném stavu kultury. Pojďme se podívat, kdo vládne TOP 10 příčce Instagramu.
followers
Králem Instagramu je s přehledem Cristiano Ronaldo. (foto: depositphotos)

1. Cristiano Ronaldo – 497M

Když nepočítáme přímo účet sociální sítě Instagram jako takové, na první příčce s nejvíc followers kraluje Cristiano Ronaldo. Kdo by ho neznal! Od svého velkolepého návratu do Manchesteru United v roce 2021 Ronaldo stále stoupá a spolu s ním také jeho fanoušci na Instagramu.

Jako první dosáhl na této platformě 200 milionů sledujících a začátkem roku 2022 překročil hranici 400 milionů. Podle nové analýzy Buzz Bingo má Ronaldo největší příjmy právě z aktivit na Instagramu. V roce 2020, kdy měl na IG pouhých 222 milionů sledujících a 43 sponzorských postů si vydělal za 12 měsíců 41,7 milionu liber, tedy přes 1,2 miliardy korun. Představte si, kolik vydělává nyní, když se jeho tým followers rozrostl na 497 milionů. 

2. Lionel Messi – 373M

Jeden z největších Ronaldových rivalů ve fotbale rozhodně nezahálí ani na sociálních sítích, kde mu šlape na paty. Argentinský útočník, který je dalším účastníkem fotbalové konverzace o G.O.A.T., prokázal, že je stejně zdatný i ve hře na Instagramu, kde mu fandí přes 373 milionů lidí.

Lionel Messi a upoutávka na World Cup 2022

Leo Messi si sledující na Instagramu získává hlavně svou skromnou a milou povahou. Obsah jeho feedů je primárně fotbal, ale sem tam se objeví i fotografie z jeho soukromí, s rodinou nebo kamarády.

3. Kylie Jenner – 372M

V počtu fanoušků s Messim soupeří Kylie Jenner. Aktuálně mu dýchá na krk s 372 miliony followerů. Klan Kardashians známe asi úplně všichni. Není divu, že i jejich nejmladší dcera se stala úspěšnou „business woman”.

Kylie vybudovala v pouhých dvaceti letech značku Kylie Cosmetics, na které dále napojovala další a je nejsledovanější ženou Instagramu. Tato americká celebrita doslova ztělesňuje pojem luxusní život. Její profil je plný fotek obrovských a drahých vil, aut, soukromých tryskáčů, bazénů a luxusních módních značek.

Kylie Jenner zdokumentovala svůj běžný den.

4. Selena Gomez – 357M

Selena Gomez je hvězdou již od malička, kdy účinkovala v dětských zábavních pořadech. Později se Selena vydala na dráhu zpěvačky, kdy se jí podařilo vydat celkem tři alba s kapelou a tři sólová. Kromě focení pro časopisy a hudby, využívá Selena Gomez svou platformu k tomu, aby mluvila o duševním zdraví, zmiňovala své vlastní vzestupy a pády a povzbuzovala své followers, aby na sobě stále pracovali.

Pro její fanoušky není žádným tajemstvím, že zpěvačce ztrpčuje život lupus, kvůli němuž musela podstoupit transplantaci ledviny.

Rema, Selena Gomez – Calm Down

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share