TOP 10: Nejlépe placené filmové hvězdy roku 2021

Žebříček nejlépe placených filmových hvězd je po roce tady. A i když se každý rok na jednotlivé pozice díváme s nadšením a touhou po překvapení, mnohdy jsme spíše zklamaní, protože se na prvních příčkách nachází ti, kteří je okupovali loni. Jak je tomu nyní? Kdo se těší z faktu, že patřil mezi nejlépe placené v roce 2021?
Dwayne Johnson
Na první příčce je již po několikáté skála Dwayne Johnson! (foto: buzzfuss/123rf.com)

8. ANGELINA JOLIE

Druhá žena v našem žebříčku je Angelina Jolie. Rovněž ta se řadí k nejvýdělečnějším herečkám a jenom za rok 2021 si přišla na bezmála 40 milionů dolarů. Peníze jdou tedy spíše z jejích spoluprací, ne jen z filmového průmyslu. Ale co je doma, to se počítá.

Angelina Jolie
Angelina Jolie (foto: buzzfuss/123RF.com)

9. ADAM SANDLER

Stejný výdělek přistál na kontě převážně komediálního herce Adama Sandlera. Je pravdou, že ne všechny jeho snímky mají své fanoušky. Adam rozděluje společnost na dvě skupiny. Jedna ho miluje, druhá nemusí. I přesto všechno patří k nejlépe vydělávajícím filmovým hvězdám současnosti. Jeho roční příjem se odhaduje zhruba na 40 milionů dolarů a samozřejmě, ani jemu lováky netečou pouze z filmů, ale v posledních letech se mu do výdělku promítají nejvíc.

Adam Sandler
Adam Sandler (foto: buzzfuss/123RF.com)

10. nICOLE KIDMAN

Jmění Nicole Kidman, na které si loni přišla, se odhaduje na 22 milionů dolarů. Sice to oproti jejím kolegům není moc, ale co bychom za to my obyčejní smrtelníci dali. Za uplynulý rok její výdělek činí zhruba 22 milionů dolarů.

Nicole Kidman
Nicole Kidman (foto: buzzfuss/123RF.com)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

TOP 10: Nejlepší kryptoměny 2021 podle hodnoty

TOP 10: Způsoby, jak se ubránit COVIDu

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share