9. Bill Gates


Pokud se snažíte porozumět tomu, jak do toho Bill Gates zapadá, musíme se vrátit do října 2019. Ten měsíc nadace Bill & Melinda Gates spolupracovala se Světovým hospodářským fórem a John Hopkinsovým centrem pro zdravotní bezpečnost a vyzkoušela, jak dobře jsme byli připraveni se vypořádat s epidemií.

V neobvyklém zvratu osudu se o dva měsíce později objevil virus Covid-19.

Konspirační teoretici tvrdí, že program byl předehrou k nadcházející epidemii, kterou všechny tři organizace plánovaly celou dobu. Mezitím Centrum Johna Hopkinse pro zdravotní bezpečnost popřelo jakékoli spojení mezi událostí a epidemií Covid-19.

Konspirační teoretici podpořili svá tvrzení faktem, že nadace Bill & Melinda Gatesová dříve poskytla finanční prostředky britskému institutu Pirbright Institute, který má patent na vakcínu proti koronaviru. Říká se, že Bill Gates se spojil s ústavem a zahájil epidemii, aby mohl vakcíny prodat.

Pirbrightův institut popírá jakékoli spojení mezi jejich organizací a virem Covid-19. Mluvčí uvedl, že zkoumali pouze koronaviry, které postihly ptáky, nikoli lidi. Jejich vakcíny nefungují ani pro člověka.

Loading Facebook Comments ...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here