TOP 10: Šílené konspirační teorie o koronaviru

2. Pivo Corona


Corona Extra je značka piva vařeného v Mexiku. Nesouvisí s koronavirem a nezpůsobuje ho ani nerozšiřuje. Pivo získalo jméno od španělského a latinského slova pro korunu. Virus byl pojmenován pro svůj tvar podobný koruně.

Od vypuknutí epidemie zažila společnost Corona Extra krizi pojmenování. Zatímco nikdo ve skutečnosti netvrdil, že způsobuje nebo šíří virus, zdá se, že lidé již takové víry ošetřují. Google je od ledna zaplaven hledáním „virového piva“, „pivního viru“ a „pivního koronaviru“.

Podíl společnosti Corona Extra na trhu podle společnosti skutečně vzrostl. Štěstí! V 80. letech 20. století utrpěl 50% pokles prodeje poté, co si lidé mysleli, že způsobuje AIDS.

Total
0
Shares
Související články
sexuálně přenosné nemoci
Read More

TOP 10: Nejčastější sexuálně přenosné nemoci

Dnešní doba je v mnoha směrem velice uvolněná, a týká se to i sexuálního života. Mladí lidé v naprosté většině nečekají na své poprvé až po svatbě. Svůj sexuální život začnou v pubertě a postupem času své partnery, dle potřeb, a v intervalech střídají. S frekventovanějším střídáním partnerům roste i riziko nákazy, a to v případě, kdy lidé nemyslí na ochranu.
Total
0
Share