TOP 10: Způsoby, jak se ubránit COVIDu

5. Pohyb venku

Zázračnou moc má i pravidelný, nejlépe každodenní pobyt venku. Nejlépe v lese nebo na horách. A když už nejsme venku, ale uvnitř, pravidelně jednou za dvě hodiny větrat. Nejen že zvlhčíme vzduch a přivedeme kyslík, ale kdyby už v místnosti virus byl, vyženeme ho ven.

4. Otužování

Silnou imunitu si také vybudujeme díky pravidelnému otužování. V přírodě ve vodě, pod otevřeným nebem nebo doma ve studené sprše. Stačí 1-2 minuty po té teplé. Doma mít teplotu kolem 20C. Na spaní potom udržovat 18-19C

Total
0
Shares
Související články
kopačky
Read More

Jaké jsou aktuálně nejlepší kopačky k dostání?

Každý hráč si patrně již někdy vyslechl po zkaženém míči poznámku, že kvalitní kopačky ještě z člověka nedělají dobrého fotbalistu. Na druhou stranu však nikdo nebude zpochybňovat skutečnost, že špatné kopačky mohou fotbalový výkon značně znehodnotit. Obuv by proto neměla být v žádném případě podceňována. Jaké jsou v dnešní době nejlepší kopačky, které jsou na trhu k dostání?
skytrax
Read More

Top 10 evropských letišť

Společnost Skytrax každoročně vydává žebříček nejlepších světových letišť. Výsledky anket a průzkumů zveřejňuje pravidelně již od roku 1989. Jaká jsou aktuálně nejlepší evropská letiště? Seznamte se s top desítkou.
Total
0
Share