TOP 10: Nejvíc kultovní seriály všech dob

Jsou seriály a seriály. Zatímco jedny baví po generace, jiné jsou spíše chvilkovou zálibou, která nás zanedlouho omrzí a po jejím zhlédnutí už nepotřebujeme další kolo. Těm prvním se říká kultovní seriály. Pojďme se podívat na TOP 10, jež jsou nekončící zábavou pro každý večer.
kultovní seriál
Nejvíc kultovní seriál ze všech? Rozhodně Simpsonovi. A kdo další? (foto: depositphotos)

5. Krok za krokem

Když se řekne „Krok za krokem”, většina si vybaví slavného Codyho a jeho neskutečně pronikavý, pro někoho možná až stupidní smích. Vryl se však lidem do povědomí natolik, že i díky němu tak raketovým tempem vzrostla popularita tohoto amerického sitcomu. Není ani pochyb či sporu, že se seriál dnes řadí mezi kultovní díla – dodnes se vysílá na komerčních televizích i několikrát za sebou, protože zkrátka ta sledovanost se nemenší ani dnes.

6. Buffy, přemožitelka upírů

Zatímco v současné době jsou hitem zombies, dříve to byli upíři. Vše vypuklo seriálem Buffy, přemožitelka upírů. Dodnes si mladou blondýnku bojující proti krvelačným bestiím se špičatými zuby pamatujeme, dokonce se stále vysílá na řadě televizních stanic. I když mladá generace nad tímto seriálem kroutí hlavou (už jen z důvodu dnes už zastaralého zpracování), přesto se na díly jednotlivých sérií podívají. Vždyť je to blondýnka proti upírům, to snad mluví za vše!

Buffy
Herecká čtveřice ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů. (foto: depositphotos)

7. Sex ve městě

Parta nerozlučných kamarádek, high fashion a jeden Pan Božský. Kombinace, která je nadčasová, nestárnoucí. Na základě seriálu Sex ve městě vznikly i dva díly stejnojmenného filmu, dnes je však daleko populárnější poslední série natočená po několika letech. Ne všichni herci se sešli, fanouškům to však nevadilo.

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share