TOP 10: Nejvíc kultovní seriály všech dob

Jsou seriály a seriály. Zatímco jedny baví po generace, jiné jsou spíše chvilkovou zálibou, která nás zanedlouho omrzí a po jejím zhlédnutí už nepotřebujeme další kolo. Těm prvním se říká kultovní seriály. Pojďme se podívat na TOP 10, jež jsou nekončící zábavou pro každý večer.
kultovní seriál
Nejvíc kultovní seriál ze všech? Rozhodně Simpsonovi. A kdo další? (foto: depositphotos)

8. Hra o trůny

Winter is coming. Kdo by neznal tuto hlášku z dnes už kultovního seriálu Hra o trůny. Dramatická, fantastická podívaná chytila za srdce diváky napříč věkovými generacemi, a to dokonce natolik, že na jejím základě vznikla řada stolních her a podobné zábavy, kterou minimálně fanoušci musí mít ve své pomyslné sbírce.

9. Teorie velkého třesku

Všechno začalo Velkým třeskem. Tedy tak nás to alespoň učí v dějepisu a přesně tohoto se chytili i tvůrci dnes jednoho z nejoblíbenějších seriálů současnosti. Teorie velkého třesku pojednávající o životech mladých vědců přináší mezi mladou generaci trochu toho vědění. Není to jen o vtipných scénkách, nýbrž o vědě, chemii a technice. A nakonec tak může přinést i řadu zajímavých poznatků z těchto odvětví, i když je sitcom celkově brán jako oddechová záležitost.

herci
Teorie velkého třesku rozhodně je kultovní seriál. (foto: depositphotos)

10. Narcos

I když poměrně nový, ale dnes už rozhodně kultovní je seriál Narcos. Seriálový výstřel položený na příběhu jednoho z nejznámějších narko-baronů posledních let, kterého se nepovedlo polapit napoprvé, nýbrž až napodruhé. Jeho jmění se odhaluje dodnes, protože své peníze velmi často zakopával, tak moc jich bylo. Zkrátka a dobře – Narcos rozhodně stojí za zhlédnutí, jelikož je samotný seriál protkán realitou.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

TOP 10: Kultovní filmy, které musíte vidět

TOP 10: Zajímavá fakta o seriálu Přátelé

Total
0
Shares
Související články
honorář
Read More

10 herců, kteří loni dostali nejvyšší honorář za jeden film

Rok 2021 byl doslova nabitý filmovými snímky, i když je pravdou, že řada z nich měla z důvodu pandemických opatření přeloženou premiéru z dřívějších měsíců. V každém případě až nyní, kdy se jednotlivé snímky začaly promítat v kinech, se také ukázalo, kteří herci dostali za ztvárnění rolí doslova pohádkově zaplaceno. A byli to?
Total
0
Share