TOP 10: Tajemství dlouhověkosti, které byste si měli osvojit od Japonců

Hodně času s rodinou

, 6 tajomstiev dlhovekosti, ktoré by sme si mohli všetci osvojiť od Japoncov

Starostlivost o starší cleny rodiny a pomoc v domácnosti jsou v Japonsku důležitou tradicí. V Japonsku existují i vícegenerační rodiny, což znamená, že v jedné domácnosti může žít 2 nebo více generací. Takže mít okolo sebe celou rodinu je normální a pro starší lidi to může být velká psychologická podpora, která je nabádá, aby si užívali čas strávený se svojí rodinou.

Total
0
Shares
Související články
vánoční trhy
Read More

10 tipů na místa, kde probíhají nejkrásnější vánoční trhy

Vánoce bez ohledu na věk milujeme snad všichni, a ne nadarmo patří k nejkrásnějším svátkům v roce. A aby ne, jejich atmosféra je jedním slovem kouzelná. No řekněte – vůně vanilkových rohlíčků, světelná výzdoba, řízek s bramborovým salátem, pohoda u pohádek s rodinou, zářící vánoční stromeček, vánoční trhy okořeněné svařákem... Přesně to (a nejen to) je jen hrstka věcí, proč se na Vánoce tolik těšíme. A právě na to poslední – vánoční trhy - se spolu podíváme podrobněji. Kam za těmi nejkrásnějšími?
film
Read More

10 filmů s letní tématikou, které stojí za zhlédnutí

Léto je obdobím, kdy si mnoho z nás užívá dovolenou a uvolněnou atmosféru, během které relaxuje a nabírá novou sílu do dalších dní. K odpočinku patří i dobrý film. A jaký lepší zvolit než ten, který nabízí letní tématiku? Máme pro vás tip hned na deset filmů, které vás přenesou do světa slunečních dní, dobrodružství a nezapomenutelných letních zážitků.
Total
0
Share