TOP 10: Nejdražší koníčky, které můžete mít

Koníčky jsou zábavné aktivity, které lidé vykonávají rádi ve svém volném čase. Jelikož se člověk od člověka liší, má každý jiné preference a zájmy, kterými se zabývá. Někdo dává přednost čtení, jiný zase pohybovým aktivitám, jako je tenis, golf, jízda na kole apod.
koníčky
Koníčky jsou různé, a některé si může dovolit jen elita. (foto: 123RF)

5. závody jachet

Jachty mohou být opravdu pouze hračkami miliardářů a multimilionářů. A to z prostého důvodu. Jsou zde velice vysoké náklady na pronajmutí jedné jachty a ještě větší na její vlastnění. Nejdražší jachta například stojí kolem 300 milionů dolarů. Pouhý pronájem běžné jachty se pohybuje kolem 5 000 dolarů na den.

6. poker

Poker se řadí mezi hazardní hry, na kterých zkrachovalo už mnoho lidí. Jelikož tento koníček řadíme na náš seznam, nemluvíme zde pouze o sázkách v rámci pár stovek, když si jdete zahrát s kamarády do hospody. Řeč je o sázkách v rámci milionů dolarů. Pokud tedy nesedíte na zlatých cihličkách, nedoporučovali bychom vám poker na vysoké úrovni hrát.

7. POLO

Člověk, který sní o sportu královské rodiny, by měl očekávat jisté náklady. Roční členství v klubu se pohybuje kolem 8 000 dolarů. Ještě navíc musíte mít dobrého koně, který není rozhodně zadarmo a je nutné do celkových výdajů zahrnout i ustájení a péči o něj.

Total
0
Shares
Související články
Total
0
Share