10 výhod, které tělu přináší orgasmus. Užívejte si až do samotného konce!

Dosáhnout orgasmu považuje většina z nás za pomyslnou třešničku milování. Nejenže s sebou přináší vlnu rozkoše a pocitů, které jsou bezesporu příjemné, ale orgasmus má i další výhody.
orgasmus
Užívejte si orgasmů co hrdlo ráčí, prospíváte tím celému tělu! (foto: unsplash.com)

5. Posiluje imunitu

Orgasmy uvolňují chemickou látku DHEA, která pomáhá vyvážit váš imunitní systém, podporuje zdraví kostí a přispívá při opravě tkání.

6. Zlepšuje náladu

Oxytocin uvolněný při orgasmu doslova dělá lidi šťastnějšími. Z nějakého důvodu se tomu říká hormon štěstí.

7. Prohlubuje vztah s partnerem

Pravidelný a hodnotný sexuální život je jedním z nejúžasnějších způsobů, jak prohloubit vztah s partnerem. Milování zakončené orgasmem obou partnerů přinese požitek oběma, budete si sex o to více užívat a váš vztah bude jen vzkvétat.

Total
0
Shares
Související články
lidské tělo
Read More

Lidské tělo je plné překvapení. Tyhle zajímavosti vás dostanou

Své tělo bereme jako samozřejmost. Zrovna tak i většinu procesů, které se v něm dnes a denně odehrávají. Mluvíme však o fungování lidského těla, můžeme mluvit doslova o zázraku. Je někdy až neuvěřitelné, co všechno naše tělo dokáže. Podívejte se na 10 faktů a zajímavostí o lidském těle, které navždy změní vše, co jste doposud znali.
zbraních
Read More

10 šílených faktů o zbraních v USA

V Americe dává druhý dodatek ústavy lidem právo držet a nosit zbraň a mnozí toto právo považují za zcela posvátné. Dokonce i ti, kteří se domnívají, že je třeba většího omezení, by vás pravděpodobně považovali za vyvrhela, kdybyste navrhovali, že by všechny střelné zbraně měly být úplně zakázané, a možná byste dokonce ještě nějakou vlastnili pro sebeobranu.
Total
0
Share