10 kouzelných nápadů, jak oznámit těhotenství

Čekáte miminko a nejraději byste tuhle radostnou novinu vyhlásili do celého světa? Bez ohledu na to, jestli je to vaše první dítě nebo třeba třetí, podělit se o takovou zprávu je vždy výjimečnou událostí.
těhotenství
Čekáte miminko? Tak to je potřeba vytroubit po okolí! (foto: 123RF)

Proto pro vás máme 10 nápadů, jak oznámit těhotenství. Kterým z nich se inspirujete?

1. Dýně s překvapením

V tomto období jsou dýně typickou dekorací, objevují se i na našich stolech v podobě nejrůznějších dobrot, tak proč je nevyužít i k tomu, abyste s nimi oznámili těhotenství? Dýni můžete vydlabat a dovnitř schovat vzkaz. Nebo pokud už víte, jestli čekáte chlapce či dívku, můžete do vydlabané dýně schovat ještě jednu menší a s ohledem na to, jaké pohlaví čekáte, dýni nabarvit buď na modro, nebo na růžovo.

2. Starší sourozenec to zařídí

Pokud čekáte druhé (nebo třeba třetí) miminko a máte už doma jedno dítko, ze kterého se co nevidět stane starší sourozenec, přenechte tenhle úkol jemu. Můžete koupit malé bodýčko a vytisknout zprávu: Bude ze mě brácha/sestra a poslat ho takto po příbuzných.

těhotenství
Hlásíme dítě na cestě! (foto: unsplash/Charles J)

3. Vyrobte puzzle z ultrazvuku

Pokud máte fotografii z ultrazvuku a máte možnost ji oskenovat, vytiskněte ji poté ve větším formátu a rozstříhejte na menší kousky. Ty následně uložte do krabičky a nechte dotyčného, aby si originální puzzle složil. Nemáte-li fotku, můžete napsat jen vzkaz a ten rozstříhat – fungovat to bude stejně.

4. Obsazená židle

Vezměte tolik židlí, kolik je vás doma a jednu navíc – pokud jste zatím jen s partnerem, pak židle tři, pokud už máte děti, tak počítejte s židlí i pro každé z nich. Následně židle postavte vedle sebe, nastavte fotoaparát na časový spínač a na židle se posaďte. Na poslední prázdnou židli napište vzkaz “obsazeno”. Fotografie vytiskněte a rozešlete příbuzným.

Total
0
Shares
Související články
iq
Read More

TOP 10: Země s nejvyšším průměrem IQ. Nejvíc to pálí Asiatům

Inteligence národů se rok od roku mění, o čemž svědčí také průzkum, který se provádí každé tři roky, aby se zjistilo, jak na tom lidstvo skutečně je. Ačkoliv se zdá, že ty největší státy musí mít spoustu inteligentních obyvatel, opak je často pravdou. Možná budete překvapeni, jaké země se umístily v první desítce s nejvyšším IQ.
Total
0
Share