10 kouzelných nápadů, jak oznámit těhotenství

Čekáte miminko a nejraději byste tuhle radostnou novinu vyhlásili do celého světa? Bez ohledu na to, jestli je to vaše první dítě nebo třeba třetí, podělit se o takovou zprávu je vždy výjimečnou událostí.
těhotenství
Čekáte miminko? Tak to je potřeba vytroubit po okolí! (foto: 123RF)

8. Postavičky lego

Do LEGA se dokáže nadchnout nejen dítě, ale i kterýkoli dospělý. Pokud je to váš případ, nebo máte doma LEGO fanouška, který se brzy stane tatínkem, využijte plastové postavičky k tomu, jak mu oznámit těhotenství. Vyberte postavičku podobnou vám, postavičku podobnou partnerovi (máte-li starší děti, tak samozřejmě i pro ně) a do ruky postavičky vtiskněte třeba malou lahvičku nebo dudlík.

9. Příkaz k vystěhování

Máte-li doma už jedno dítko, ideálně takové, které ještě spinká v postýlce, postavte ho do ní a na postýlku připevněte papír s nápisem “příkaz k vystěhování”. Můžete připojit i datum, do kterého musí současný obyvatel postýlky své místečko opustit a uvolnit tak místo pro dalšího nájemce.

10. Plakát jako z filmu

Pro hračičky tu máme ještě jeden super nápad: oznamte své těhotenství filmovým plakátem. Vyfoťte se třeba s knihou o výchově miminka v ruce, balíkem plen v druhé ruce, přidejte nějaké ty oblečky, botičky nebo dudlíky a vymyslete název filmu. Pokud už jedno dítko máte, do fotografie ho zapojte a k názvu filmu připište “2 díl” nebo třeba “druhá epizoda” a podobně.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nedaří se vám otěhotnět? 10 tipů, jak jít štěstí naproti

10 nepravd o mateřství, které vás jen zbytečně vyděsí

Total
0
Shares
Související články
minulost
Read More

Nechte minulost za sebou: 10x, jak jít dál a cítit se lépe

Jednou z věcí, která spojuje nás všechny, je schopnost cítit bolest. A to jak fyzickou, tak i emoční. Zažil to každý, obě zmíněné varianty. Co nás ale odlišuje, tak je reakce a jak se s nimi zvládáme vypořádat. Pokud si procházíte trýznivým obdobím, níže naleznete několik tipů, které vám mohou pomoci s posunem začít.
Total
0
Share