TOP 10 Druhy ovoce, které nejspíš neznáte

4 Monstera (Monstera deliciosa)

Tato rostlina se vyznačuje velkými listy. Pěstuje se po celém světě na okrasu. Ostatně, je i v Česku dobře známá. Je také jedovatá. Ovšem co určitě velká většina neví je fakt, že má velice chutné plody. Jsou podobné kukuřici, je 30-40 cm dlouhé a 4 cm v průměru. Dužina je jedlá, chuť je podobná kombinaci ananasu s jackfruitem (číslo 5).

Total
0
Shares
Související články
rostlinné mléko
Read More

Rostlinné mléko: 10 alternativ, které si zamilujete

Stále více lidí přichází na to, že kravské mléko ke svému životu nepotřebují. Některým nechutná, další mají problémy s laktózou nebo jim leží na srdci mlékárenský průmysl a jiní poukazují na jeho zbytečnost, pokud jde o naše zdraví. Patříte-li k některé z těchto skupin obyvatelstva, zkuste klasické mléko nahradit.
přejídání
Read More

10 tipů, jak stopnout emoční přejídání

Je známé, že stresové životní situace mají tendenci vyvolávat neodolatelnou touhu po jídle, co nás uklidňuje. Sedět na gauči u televize a ládovat do sebe čokoládovou zmrzlinu nebo hamburger se může jevit jako nejsnazší řešení na naše emoční strasti, nicméně v průběhu tohoto rituálu a s několika sousty navíc nám to jako dobrý nápad přestane připadat.
Total
0
Share