TOP 10: Nejzvláštnější druhy diet

Existuje mnoho druhů diet. Je ovšem klíčové, jakou zvolíme, zda ji budeme opravdu dodržovat a musíme brát také ohled na neoblíbený jojo efekt. V následujícím článku vás seznámíme s dietami, které rozhodně nedoporučujeme dodržovat, a nad kterými dokonce zůstává i rozum stát. Můžete se dočíst něco o mírnějších dietách až po ty opravdu extrémní. Je neuvěřitelné, co někteří lidé dokáží pro ideální míry udělat a kolikrát si ani neuvědomují, jak moc ohrožují své zdraví.

 

10 Mléčná dieta

mléko

Tato dieta by se mohla zdát jako neškodná a dokonce i zdravá, ale jak se říká, všeho s mírou. Mléko je zde hlavní surovinou. Jídelníček není nijak složitý – stačí 250 ml mléka ráno, k dopolední svačině, na oběd, odpolední svačině a i k večeři. Občas se dá mléčná dieta proložit masem, zeleninou a ostatními mléčnými výrobky, jako je například tvaroh. Za 14 dní jde zhubnou až o 8 kilo.

Total
0
Shares
Související články
rostlinné mléko
Read More

Rostlinné mléko: 10 alternativ, které si zamilujete

Stále více lidí přichází na to, že kravské mléko ke svému životu nepotřebují. Některým nechutná, další mají problémy s laktózou nebo jim leží na srdci mlékárenský průmysl a jiní poukazují na jeho zbytečnost, pokud jde o naše zdraví. Patříte-li k některé z těchto skupin obyvatelstva, zkuste klasické mléko nahradit.
Total
0
Share