TOP 10: Nejzvláštnější druhy diet

Existuje mnoho druhů diet. Je ovšem klíčové, jakou zvolíme, zda ji budeme opravdu dodržovat a musíme brát také ohled na neoblíbený jojo efekt. V následujícím článku vás seznámíme s dietami, které rozhodně nedoporučujeme dodržovat, a nad kterými dokonce zůstává i rozum stát. Můžete se dočíst něco o mírnějších dietách až po ty opravdu extrémní. Je neuvěřitelné, co někteří lidé dokáží pro ideální míry udělat a kolikrát si ani neuvědomují, jak moc ohrožují své zdraví.

 

10 Mléčná dieta

mléko

Tato dieta by se mohla zdát jako neškodná a dokonce i zdravá, ale jak se říká, všeho s mírou. Mléko je zde hlavní surovinou. Jídelníček není nijak složitý – stačí 250 ml mléka ráno, k dopolední svačině, na oběd, odpolední svačině a i k večeři. Občas se dá mléčná dieta proložit masem, zeleninou a ostatními mléčnými výrobky, jako je například tvaroh. Za 14 dní jde zhubnou až o 8 kilo.

Total
0
Shares
Loading Facebook Comments ...
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Previous Article

TOP 10: Nejšílenější obřady, tradice a rituály

Next Article

TOP 10 Zajímavosti o čaji

Related Posts
ořechy
Čtete více

TOP 10 nejlepších ořechů

Ořechy jsou oblíbenou pochoutkou a nepostradatelnou součástí některých receptů. Jsou zdrojem energie a chrání naše zdraví. Připravili jsme pro vás seznam 10 nejlepších ořechů, které byste měli zařadit do svého jídelníčku. Seznamte se s nimi a vyberte si takové, které vás potěší nejen svou chutí, ale i účinky v oblasti zdraví.