TOP 10 Potraviny, které naleznete ve své kuchyni a fungují podobně jako konvenční antibiotika

8 Kurkuma

kurkuma

Toto zlatožluté koření se používá už po 4 000 let. Chrání tělo proti bakteriím a je vhodná na kožní onemocnění, od mírných odřenin až po řezné rány. Dále je prospěšná pro játra, srdce a trávicí trakt a brání rozvoji nádorů. Bylo zjištěno, že v kombinaci s ostatním kořením má lepší léčebné účinky. Na jaterní potíže byla používána kombinace zázvoru a kurkumy. V Indii se z kurkumy dělá nápoj, který používají proti uštknutí hadem nebo pavoukem.

Total
0
Shares
Související články
přejídání
Read More

10 tipů, jak stopnout emoční přejídání

Je známé, že stresové životní situace mají tendenci vyvolávat neodolatelnou touhu po jídle, co nás uklidňuje. Sedět na gauči u televize a ládovat do sebe čokoládovou zmrzlinu nebo hamburger se může jevit jako nejsnazší řešení na naše emoční strasti, nicméně v průběhu tohoto rituálu a s několika sousty navíc nám to jako dobrý nápad přestane připadat.
alkohol
Read More

10 alkoholických drinků, které mají nejméně kalorií

Snad nikdo si nedovede představit letní období bez osvěžujícího drinku. Pokud si ho i vy nechcete během letních grilovaček a party odpustit, a přitom si hlídáte štíhlou linii, pak není nic lepšího, než se zaměřit na ty nejméně kalorické. A desítku z nich si právě teď ukážeme.
Total
0
Share