Hádka ve vztahu: 10 tipů jak zvládnout partnerskou rozepři

Každý z nás to už někdy v životě zažil. A to bez výjimky. Každý se již někdy pohádal se svou partnerkou nebo se svým partnerem. V takových situacích je naprosto stěžejní, jak z této hádky vyjdete, a jak vlastně celá věc dopadne.
hádka
Hádka, no každý to někdy zažil. (foto: 123RF)

8.      Stanovte si hranice

Nadávky, křik jeden přes druhého a vyhýbání se skutečnému problému se mohou často stupňovat, a hádka se stane totální válkou. Sedněte si s partnerem a proberte s ním určité hranice pro případy, kdy se hádáte.

9.      Nezapomínejte, proč jste ve vztahu

Ačkoli ty krásné začátky už jsou za vámi, kouzlo pevného vztahu si pořád nesete v srdci společným životem. A na to nesmíte nikdy zapomenout, hlavně když je hádka na stole! Uvědomte si, co na tom druhém máte rádi a proč jste vlastně spolu. Hned bude váš problém vypadat menší, než ve skutečnosti je.

10. Dopřejte si občas každý čas zvlášť

Stres z běžného života se mnohdy prolíná i do našich vztahů. Abyste tomuto předešli, vyrazte si občas každý ven s kamarády, bez partnera. S těmi proberete to, co vás naštvalo třeba v práci, a doma na partnera nepřenesete tolik negativní energie, která vás trápí.

Teď už vypadá zvládnutí hádek mnohem jednodušeji, co říkáte? Tak hlavně to příště aplikujte v praxi.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

10 nepravd o mateřství, které vás jen zbytečně vyděsí

10 výhod rozvodu aneb není všechno tak černé, jak to vypadá

Total
0
Shares
Související články
šťastnější
Read More

10 osvědčených způsobů, jak se okamžitě cítit šťastnější

Když naše tělo zaplaví pocit štěstí, cítíme se neskutečně skvěle. Asi každý z nás už to někdy zažil. Štěstí v nás může vyvolat ledasco - dobrá zpráva, chutné jídlo, nový vztah nebo třeba povýšení v práci. Když ale šťastní nejsme, cítíme se pod psa. Proto vám přinášíme 10 způsobů, jak se okamžitě cítit šťastnější.
Total
0
Share