Hádka ve vztahu: 10 tipů jak zvládnout partnerskou rozepři

Každý z nás to už někdy v životě zažil. A to bez výjimky. Každý se již někdy pohádal se svou partnerkou nebo se svým partnerem. V takových situacích je naprosto stěžejní, jak z této hádky vyjdete, a jak vlastně celá věc dopadne.
hádka
Hádka, no každý to někdy zažil. (foto: 123RF)

8.      Stanovte si hranice

Nadávky, křik jeden přes druhého a vyhýbání se skutečnému problému se mohou často stupňovat, a hádka se stane totální válkou. Sedněte si s partnerem a proberte s ním určité hranice pro případy, kdy se hádáte.

9.      Nezapomínejte, proč jste ve vztahu

Ačkoli ty krásné začátky už jsou za vámi, kouzlo pevného vztahu si pořád nesete v srdci společným životem. A na to nesmíte nikdy zapomenout, hlavně když je hádka na stole! Uvědomte si, co na tom druhém máte rádi a proč jste vlastně spolu. Hned bude váš problém vypadat menší, než ve skutečnosti je.

10. Dopřejte si občas každý čas zvlášť

Stres z běžného života se mnohdy prolíná i do našich vztahů. Abyste tomuto předešli, vyrazte si občas každý ven s kamarády, bez partnera. S těmi proberete to, co vás naštvalo třeba v práci, a doma na partnera nepřenesete tolik negativní energie, která vás trápí.

Teď už vypadá zvládnutí hádek mnohem jednodušeji, co říkáte? Tak hlavně to příště aplikujte v praxi.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

10 nepravd o mateřství, které vás jen zbytečně vyděsí

10 výhod rozvodu aneb není všechno tak černé, jak to vypadá

Total
0
Shares
Související články
přejídání
Read More

10 tipů, jak stopnout emoční přejídání

Je známé, že stresové životní situace mají tendenci vyvolávat neodolatelnou touhu po jídle, co nás uklidňuje. Sedět na gauči u televize a ládovat do sebe čokoládovou zmrzlinu nebo hamburger se může jevit jako nejsnazší řešení na naše emoční strasti, nicméně v průběhu tohoto rituálu a s několika sousty navíc nám to jako dobrý nápad přestane připadat.
stárnutí
Read More

10 tipů pro zdravé stárnutí. S námi to zvládnete

Už naši předkové se zabývali dlouhověkostí a věčným životem. Každý tu chceme být co nejdéle. Ale to nám nestačí. Každý chceme zůstat věčně mladý a krásný. Proto ročně investujeme nemalé peníze do všeho, co nám tyto zaručené výsledky slibuje a něco jako stárnutí je pro nás sprosté slovo.
Total
0
Share